Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвовать на армию
×

ЄС готовий до зупинки постачання російського газу

Завдяки власним запасам та низці заходів з енергозбереження ЄС готовий до ситуації, коли росія повністю припинить постачати країнам свій газ, зазначив комісар ЄС з економіки Паоло Джентілоні.

Він повідомив, що середні запаси газу у Євросоюзі, хоча ситуація по окремих країнах може відрізнятися, становлять близько 80%. Наростити запаси дозволила диверсифікація постачання.

Джентилоні сказав, що ЄС не боїться рішень Путіна, і хоч сподівається, що російська сторона буде дотримуватися умов контрактів, готовий також реагувати на їх невиконання.

Присоединяйтесь к нам в соцсетях!

Нагадаємо, 5 серпня Рада Євросоюзу затвердила постанову, яке передбачає добровільне зниження попиту на газ у країнах ЄС на 15% вже цієї зими. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Ради ЄС.

Відповідно до документу, Рада ЄС може ініціювати попередження про безпеку постачання газу, що призведе до скорочення попиту на нього в обов'язковому порядку.

Подписывайтесь на нас в Google News!

Ці кроки спрямовані на те, що заощадити взимку газ й таким чином підготуватися до можливих перебоїв з постачанням росією «блакитного палива».

Комментарии

Все новости