Мода

Українському роду. 5 наших марок, які підкорили світ

Бренди, створені в Україні, стають все більш значущими на глобальних ринках. Зараз у деяких з них сотні позицій в стоклистах. The Page обрало найцікавіші.

У всіх цих марок – сайти англійською мовою та відмінно наповнені інформацією. Відчувається, що, в першу чергу, вони спрямовані на англомовних покупців. Часто інформація про те, що бренд родом з України, не вказана. Але часто така родзинка найбільше цікавить баєрів головних магазинів. Адже унікальні компанії з найцікавіших регіонів завжди на вагу золота. Так українці підкорюють світові ринки і стають вагомими гравцями глобального ритейлу.

  • Ienki Ienki


Фото: Ienki Ienki

Пуховики Ienki Ienki, придумані в Києві, буквально підірвали весь світ моди кілька років тому, задавши тон на oversize-моделі, референси на які в зимовий сезон бачимо всюди: від люкса до мас-маркету. Їх яскраві і дуже функціональні речі представлені в легендарних магазинах по всьому світу: в респектабельному Harrods і барвистому Koibird в Лондоні, стильному United Arrows в Токіо, культовому 10 Corso Como в Сеулі.

  • Ruslan Baginsky


Фото: Ruslan Baginsky

Капелюхи львів'янина Руслана Багінського стали хітом в Інстраграмі. Їх можна впізнати за вишитими червоною ниткою ініціалами дизайнера. Часто на його бестселері – baker boy cap. Дизайнер чудово розуміє як працює ринок сьогодні: він влаштовує презентації в Парижі і дружить з важливими інфлюенсерами наших днів. Продається на головних онлайн майданчиках рітейлу: Net-a-Porter, MatchesFashion.com, LuisaViaRoma тощо.

  • Kseniaschnaider


Фото: Kseniaschnaider

Ксенія і Антон Шнайдеры зайняли нішу Sustainable fashion (екологічного підходу до моди) вже давно — задовго до того, як це стало популярним. Вони переробляють старі речі, даючи їм другу путівку в життя – апсайклінг-підхід зараз на вершині популярності у міленіалів (про те, щоб залучити цю категорію покупців мріють всі імениті марки). Їхні вже легендарні асиметричні джинси Kseniaschnaider продаються в головних універмагах світу: Neiman Marcus і bloomingdale's в США, Selfridges у Великобританії.

  • Sleeper


Фото: Sleeper

Ще один український бренд, який став флагманом цілого напряму – піжами на вихід – Sleeper. Йому співає оди французький Vogue, а в стоклисті аж 5 магазинів із Копенгагена. Це крім інших по всьому світу, серед яких і сайт Goop, дітище актриси Гвінет Пелтроу – рупора wellness-руху нашого часу. Їхні піжами купують на подарунки як для себе, так і для близьких людей.

  • Litkovskaya


Фото: Litkovskaya

Інтелектуальна мода Лілії Літковської полюбилася багатьом баєрам у світі: від Кувейту до Болгарії, від Грузії до Австрії. Географія дійсно дуже різноманітна, але переважно це концепт-стори, в яких селекція брендів особливо ретельна. Тонка душевна натура дизайнерки відгукується у складносурядних нарядах її колекцій, і це подобається шанувальникам прекрасного у всьому світі.

Читати на The Page

Мода

Best Fashion Awards 2019. Які дизайнери стали найкращими

Мода

Переможці Best Fashion Awards 2020

Життя

Мода й танці: проєкт «Фантастичні українці» анонсував другий сезон фільмів про українське мистецтво