Редакція запропонувала експертам розглянути кейси комплексно з урахуванням специфіки кожної галузі. Оцінка від 1 до 100 балів мала стати відповіддю на питання: чи порадили би ви кандидату цього роботодавця?
Підбиваючи підсумки проєкту запитав учасників експертного журі: які головні тенденції сфери зайнятості віддзеркалюють анкети і як змінюється ставлення до працівників виходячи з кейсів проєкту «Найкращі роботодавці України 2024»?
Також запитав HR-експертів, які кейси роботодавців є найбільш показовими? Нагадаємо, відповідно до умов проєкту учасники журі оцінювали анкети роботодавців без назв компаній, щоб уникнути впливу усталеного бренду роботодавця. Читати далі…
До 19 жовтня тривало голосування експертного журі. До 25 жовтня включно читачі можуть ознайомитися з кейсами компаній, що беруть участь у проєкті, і віддати голос за свою роботу мрії!
Редакція переконана, що незалежно від складу фіналістів проєкту «Найкращі роботодавці України 2024», усі компанії-учасниці стануть гарним прикладом для інших бізнесів і магнітом для пошукачів роботи.
«Важливо ідейно об’єднати колектив. Для МХП таким інструментом стали цінності компанії», — Анастасія Громова, директорка департаменту стратегії і методології управління персоналом МХП.
Більшість компаній-учасниць проєкту розповідають про нещодавнє підвищення зарплат персоналу. Понад 55% опитаних роботодавців в середньому підвищили зарплати співробітникам на 10-20%. Читати далі…
ТОП-5 напрямків підтримки захисників від перших опитаних роботодавців
Деякі учасники проєкту «Найкращі роботодавці України 2024» розповідають про наявність психолога та психотерапевта у своєму штаті, у інших консультації психолога передбачає страховка. Читати далі…