Facebook Pixel

Звіт Гончарука; скільки коштують іномарки; прихід Reddit. Головне за 21 лютого

Олексій Гончарук на засіданні Верховної Ради. Фото: УНІАН

Олексій Гончарук на засіданні Верховної Ради. Фото: УНІАН

Українські розробники програмного забезпечення залучають інвесторів зі світовим ім'ям. Соціальна мережа Reddit відкрила офіс в Києві. Французький сервіс Bla Bla Car більше не працює в Криму. Компанія нарешті злякалася європейських санкцій. А у світових інвестиційних банків різко впав прибуток. Такими були новини п'ятниці, що минула.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

Звіт Кабміну. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук прозвітував перед Верховною Радою про топ-100 досягнень свого уряду з початку роботи в серпні 2019 року. Глава Кабміну розповів про макропрогноз, «зелений» тариф, аудит держави, тіньову економіку та інше. The Page виділило найголовніше з його промови.

Ціна іномарок. За минулий рік Україна імпортувала 544 тис. легкових автомобілів. Це в 2,4 рази більше, ніж 2018 року. А вартість куплених машин склала $3,6 млрд. Купівля нових автомобілів виросла на 28% — до 96 тис. машин, а імпорт старих збільшився майже в 3 рази — до 448 тис. машин.

Reddit зайшов в Україну. Соціальний новинний сайт Reddit шукає розробників для нещодавно відкритого офісу в Києві. Причиною стало те, що в Україні є багато технічних інженерів, які зацікавлені в розробці продукту. Компанія поки не планує відкривати офіси в інших містах України.

Telegram Logo

Поїхав з Криму. Французький онлайн-сервіс пошуку автомобільних попутників Bla Bla Car більше не є доступним в анексованому Криму через санкції Європейського союзу. Сервіс не назвав конкретну дату припинення його роботи в Криму, однак користувачі соціальних мереж стверджують, що компанія зробила це вже 12 лютого.

Банки втрачають гроші. Минулорічний прибуток топових інвестиційних банків світу упав до найнижчої відмітки з часів фінансової кризи. Це стимулювало рекорде скорочення робочих місць. Крім того, найслабшою сферою виявилася торгівля акціями — прибуток від неї знизився на 10% проти 2018 року до $41,1 млрд.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини