Facebook Pixel

Вторгнення «інтернету речей»; закон про працю; метро на Троєщину. Головне за 20 лютого

Бізнес і профспілки зійшлися не на життя, а на смерть. Представники компаній, як вітчизняних, так і міжнародних, підтримують запропонований міністром економіки Тимофієм Миловановим трудовий закон. Він дозволить їм позбутися радянських атавізмів і рухатися вперед. Але проти виступають профспілки.

В Україні відібрали перших щасливчиків, які отримають держфінансування для своїх стартапів.

А мобільні оператори активно надають рішення для IoT.

Такими були новини четверга, що минув.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

«Інтернет речей» прийшов в Україну. Vodafone і lifecell розвивають новий сегмент ринку — інтернет речей (Internet of Things, Io T). Як дізнався The Page, оскільки в Україні мережі четвертого та п'ятого покоління поки що розгорнуті на дуже незначній території, оператори запропонували бізнесу альтернативні рішення.

Метро на Троєщину. Обіцянки щодо будівництва гілки на цей житловий масив ми чуємо доволі часто. Як запевнив цього разу мер Києва Віталій Кличко, активне будівництво нової гілки метро запустять вже на початку 2021 року. Втім, як розповів The Page ексзаступник міністра інфраструктури Олександр Кава, це малоймовірно.

Індія обігнала Британію та Францію. За підсумками 2019-го Індія стала п'ятою найбільшою економікою світу (обсяг її ВВП становив $2,9 трлн). Країні вдалося збільшити номінальний ВВП з 1995 року на 700% завдяки лібералізації економіки. А до 2025-го влада розраховує зробити Індію економікою з ВВП у розмірі $5 трлн.

Telegram Logo

«За» і «проти» трудового закону Милованова. У січні Кабінет міністрів направив до Верховної Ради «Закон про працю» №2708, запропонований міністром економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофієм Миловановим. Цю ініціативу The Page вирішило обговорити з двома антагоністами – головою Федерації профспілок України Григорієм Осовим, людиною з соціалістичними (якщо не комуністичними) поглядами; а також із Ігорем Гоциком, представником Європейської Бізнес Асоціації. Вона об'єднує найбільші компанії країни, зокрема й транснаціональні.

Гранти для стартапів. Український фонд стартапів оголосив вісім нових команд, які боротимуться за державне фінансування в розмірі $50 тис. (так званий seed-грант). У відборі претендентів з 500 поданих заявок брали участь 98 експертів. Переможців назвуть 25 лютого.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини