Facebook Pixel

У «Слузі народу» злякалися вулиці, банки повинні знизити ставки для бізнесу. Головне за 17 грудня

Дива не сталося: партія «Слуга народу» не змогла подолати опір популістів та вулиці і збирається продовжити мораторій на продаж сільгоспземлі. Ставки за кредитами повинні впасти. З'явилися бажаючі взяти в концесію порт «Ольвія». Такими були головні події вівторка.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

Провал земельної реформи

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Партія «Слуга народу» не виправдала надій тих, хто чекав від неї радикальних реформ, зокрема введення ринку землі. Народний депутат Олександр Дубінський, який входить в парламентську фракцію цієї політичної сили, заявив, що вона пішла шляхом своїх політичних попередників і внесла законопроєкт про продовження мораторію на продаж сільгоспугідь.

«Я з колегами подав законопроєкт про продовження мораторію на продаж с/г землі! До проведення референдуму! Проголосувати його — зняти напругу з вулиці та припинити непотрібне протистояння!»

Олександр Дубінський

Олександр Дубінський

народний депутат із фракції «Слуга народу»

Новини коротко

Фото: lb.ua

Фото: lb.ua

Під Верховною Радою пройшли протести противників земельної реформи. У них взяли участь кілька тисяч осіб: представники націоналістичних організацій, а також ВО «Батьківщина». Крім цього, акції проходили в дев'яти областях. Там прихильники Всеукраїнської аграрної ради о 10.00 перекривали траси.

Українські коворкінгові оператори виходять на європейські ринки. Про це The Page розповіли компанії Creative States та Platforma. Засновник першої Ілля Кенігштейн уточнив, що це буде Німеччина. А співзасновниця другої Катерина Горіна повідомила, що компанія розглядає для виходу країни Балтії.

Telegram Logo

«Укрзалізниця» для будівельних вантажів створить хаби. Вони відкриються в Києві, Одесі та Харкові й дозволять відправляти вантаж безпосередньо від виробника споживачеві. Така організація логістики повинна зменшити час доставки на 10-12%.

Прем'єр-міністр анонсував зниження ставок за банківськими кредитами. В ефірі телеканалу ICTV він заявив, що завдяки падінню інфляції до 5,1%, зафіксованому цьогоріч, наступного року подешевшають позики для бізнесу.

«У нас є мета, щоб вже навесні наступного року бізнес міг отримувати кредити під 16% річних, влітку — під 14%, а восени — під 12%».

Олексій Гончарук

Олексій Гончарук

прем'єр-міністр України

Визначилися претенденти на концесію порту «Ольвія». Прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав у своєму Telegram-каналі, що прийом заявок на участь у конкурсі завершено. На підписання угоди в цьому порту претендують компанії з Катару та України.

Конфлікт олігархів

Народний депутат Андрій Деркач вчора виступив з компрометуючою заявою на адресу підприємця Віктора Пінчука. Про це написав у своїй колонці "Григоришин проти Коболєва і Пінчука« перший заступник головного редактор The Page Олег Гавриш. Парламентарій звинуватив бізнесмена в тому, що той нібито співпрацював з КДБ і підкреслив, що він був спонсором кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

«Пресконференцію Андрія Деркача можна було б пояснити простим бажанням помститися всім кривдникам його ділового партнера і родича, підприємця Костянтина Григоришина. Як «Нафтогазу», так і Віктору Пінчуку».

Олег Гавриш

Олег Гавриш

перший заступник головного редактора The Page

Але є ще одна деталь. На пресконференцію спочатку повинен був прийти близький до ще одного олігарха Ігоря Коломойського народний депутат Олександр Дубінський. Але в останній момент передумав. Згадка про Пінчука в цьому контексті може бути зроблена в інтересах американського президента Дональда Трампа, пише автор. Нещодавно його адвокат Рудольф Джуліані був у Києві. А Дубінський похвалився фотографією з ним.

Коментарі

Всі новини