Facebook Pixel

Проблеми з перезавантаженням фонду держмайна і перемога SkyUp. Головне за 25 вересня

Чиновники, яких призначили за минулого Кабміна, чинять опір кадровим рішенням уряду Олексія Гончарука. Новий голова Фонду держмайна вчора повідомив, що не може «перезавантажити» команду підконтрольного йому відомства – тобто поставити на посади вірних йому людей. А колишні чиновники, користуючись затримкою, приймають сумнівні рішення. Тим часом лоукост-перевізник Sky Up через чотири місяці нарешті завершив судовий розгляд справи щодо ліцензії.

Новини коротко

Кабмін звільнив топкерівників Фонду держмайна. Новий голова фонду Дмитро Сенниченко в середу зранку заявив, що у нього виникли труднощі з «перезавантаженням» керівництва відомства. За його словами, чиновники відмовлялися йти з посад. Однак пізніше пресслужба уряду повідомила, що чотири заступники голови фонду, зокрема в.о. голови ФДМ Віталій Трубаров, були звільнені.

Віталій Трубаров перед звільненням підіграв міноритаріям «Індару». Це єдине в країні підприємство з повним технологічним циклом виробництва препаратів інсуліну. Ще до того як Кабінет міністрів звільнив Трубарова від виконання обов'язків голови Фонду держмайна, він підписав наказ про зміну процедури приватизації «Індару». Ексглава ФДМ доручив відкликати рішення уряду про затвердження радника з приватизації цього підприємства. Таким чином його міноритарні акціонери отримали переважне право викупу акцій. Раніше передбачалося, що їх повинні продавати на відкритому конкурсі із залученням радника.

Telegram Logo

Скасування скандального рішення Баришівського районного суду. Апеляційний суд Києва 25 вересня відновив дію ліцензії авіакомпанії Sky Up. Ще в травні цього року суддя Олена Литвиненко призупинила дію ліцензії перевізника у якості забезпечувального заходу у справі за позовом пасажирки Оксани Пасенко. Вона стверджувала, що відмовилася від послуг авіакомпанії через те, що та нібито перенесла рейс на три дні, а також через негативні відгуки про Sky Up. Пізніше Пасенко заявила, що позов не подавала і послугами оператора не користувалася. Але протягом чотирьох місяців компанії довелося добиватися в судах відновлення ліцензії. А два тижні тому в справі з'явився ще один позивач – «Комітет із захисту прав потерпілих від злочинів». Проте суд навіть не розглядав його вимоги, оскільки представники Комітету на засідання не з'явилися.

Кабмін звільнив главу «Укравтодору» і ще кількох високопоставлених чиновників. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що уряд задовольнив заяву про звільнення Славоміра Новака – керівника агентства, яке займається будівництвом і ремонтом доріг. Також були звільнені: голова Державної архітектурно-будівельної інспекції Сергій Кузьмін, голова Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар, голова «Укртрансбезпеки» Михайло Ноняк та ряд інших чиновників. Докладніше можна прочитати тут.

В Мінекономіки розповіли, як будуть продавати державні сільгоспземлі. За словами заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Павла Кухти, відбуватися це буде через електронну систему Pro Zorro. Це буде основний інструмент для продажу та побудови нових ринків, як-от торгівля правами оренди, концесії та інших, зазначив Кухта.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини