Президент помирився з тютюнниками, Vodafone постраждав від перенесення номерів, «Епіцентр» завойовує новий ринок. Головне за 7 листопада

У тому, що держава поступиться тютюновим компаніям, ніхто не сумнівався. Питання було лише в тому, коли це відбудеться і скільки втратить український бюджет через скандал, який виник завдяки ініціативі народного депутата Олександра Дубінського. На мобільному ринку настав момент істини. Абоненти, які отримали свободу міняти оператора зі збереженням номера, стали «голосувати ногами». А «Епіцентр» оголосив про плани щодо побудови нової мережі магазинів.

Новини коротко

British American Tobacco вирішила відновити виробництво в Україні. Компанія зробила заяву про поступовий запуск фабрики в Прилуках після зустрічі її генерального директора з президентом Володимиром Зеленським. Сторони домовилися врегулювати проблему, яка виникла після того, як депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський вніс законопроєкт №1049. Схвалення парламентом цього документа призвело б до перерозподілу доходу від реалізації сигарет на користь оптової торгівлі.

Завершилась операція з продажу страхової компанії «Універсальна». Канадська Fairfax заявила, що 6 листопада придбала контрольний пакет акцій страховика. Новий власник оголосив, що жодних змін в операційній діяльності її нової компанії не буде, а зміна власника не потребуватиме від її клієнтів і партнерів жодних додаткових зусиль. «Універсальна» входить в десятку найбільших гравців українського страхового ринку.

Telegram Logo

Vodafone втратив найбільше абонентів через послугу «перенесення номера». Завдяки послузі зі збереження номера (MNP) можливістю перейти до іншого оператора скористалися 12,5 тис. абонентів Vodafone. «Київстар» залишили 11,8 тис. користувачів, а lifecell – 5,4 тис. Завдяки MNP до «Київстару» перейшли 11,4 тис. абонентів, до Vodafone – 8,7 тис, а до lifecell – 9,3 тис. Загалом за шість місяців послугою з перенесення номеру скористалися понад 30 тис. абонентів.

«Епіцентр» оголосив, що планує створити окрему мережу побутової техніки. Для її продажу в регіонах України компанія до кінця 2019 року планує відкрити 10 магазинів. П'ять з них запрацюють в листопаді. Існуючі відділи з торгівлі побутовою технікою в торгових центрах «Епіцентр» в Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі, Києві та Дніпрі вже до кінця місяця запрацюють у форматі «мережа в мережі». А до кінця року компанія відкриє ще п'ять таких магазинів.

Американська газета повідомили про причини звільнення голови українського Державного космічного агентства. Підставою для звільнення голови Державного космічного агентства Павла Дегтяренка став скандал на Південному машинобудівному заводі імені А. М. Макарова («Південмаш») у Дніпрі. Про це написало видання Сһісадо Morning Star. За даними джерела видання в українському уряді, між Дегтяренком та головою конструкторського бюро «Південне» (підприємство створює космічні системи та володіє всіма космічними технологіями країни) Олександром Дегтярьовим нібито існувала корупційна схема.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Офіційно: Кабмін звільнив голову Держлісагенства Андрія Заблоцького

На засіданні 1 липня Кабмін вирішив звільнити голову Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького. Тепер відповідне розпорядження №808-р від 2 липня оприлюднено на урядовому порталі.

Рада відмовилася приймати незгоду Теретьева піти у відставку: що вирішив комітет

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку розглянув і зареєстрував постанову про звільнення голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва. Це випливає з аудіостенограми засідання комітету, повідомила Liga.net.

SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.