Президент помирився з тютюнниками, Vodafone постраждав від перенесення номерів, «Епіцентр» завойовує новий ринок. Головне за 7 листопада

У тому, що держава поступиться тютюновим компаніям, ніхто не сумнівався. Питання було лише в тому, коли це відбудеться і скільки втратить український бюджет через скандал, який виник завдяки ініціативі народного депутата Олександра Дубінського. На мобільному ринку настав момент істини. Абоненти, які отримали свободу міняти оператора зі збереженням номера, стали «голосувати ногами». А «Епіцентр» оголосив про плани щодо побудови нової мережі магазинів.

Новини коротко

British American Tobacco вирішила відновити виробництво в Україні. Компанія зробила заяву про поступовий запуск фабрики в Прилуках після зустрічі її генерального директора з президентом Володимиром Зеленським. Сторони домовилися врегулювати проблему, яка виникла після того, як депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський вніс законопроєкт №1049. Схвалення парламентом цього документа призвело б до перерозподілу доходу від реалізації сигарет на користь оптової торгівлі.

Завершилась операція з продажу страхової компанії «Універсальна». Канадська Fairfax заявила, що 6 листопада придбала контрольний пакет акцій страховика. Новий власник оголосив, що жодних змін в операційній діяльності її нової компанії не буде, а зміна власника не потребуватиме від її клієнтів і партнерів жодних додаткових зусиль. «Універсальна» входить в десятку найбільших гравців українського страхового ринку.

Vodafone втратив найбільше абонентів через послугу «перенесення номера». Завдяки послузі зі збереження номера (MNP) можливістю перейти до іншого оператора скористалися 12,5 тис. абонентів Vodafone. «Київстар» залишили 11,8 тис. користувачів, а lifecell – 5,4 тис. Завдяки MNP до «Київстару» перейшли 11,4 тис. абонентів, до Vodafone – 8,7 тис, а до lifecell – 9,3 тис. Загалом за шість місяців послугою з перенесення номеру скористалися понад 30 тис. абонентів.

«Епіцентр» оголосив, що планує створити окрему мережу побутової техніки. Для її продажу в регіонах України компанія до кінця 2019 року планує відкрити 10 магазинів. П'ять з них запрацюють в листопаді. Існуючі відділи з торгівлі побутовою технікою в торгових центрах «Епіцентр» в Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі, Києві та Дніпрі вже до кінця місяця запрацюють у форматі «мережа в мережі». А до кінця року компанія відкриє ще п'ять таких магазинів.

Американська газета повідомили про причини звільнення голови українського Державного космічного агентства. Підставою для звільнення голови Державного космічного агентства Павла Дегтяренка став скандал на Південному машинобудівному заводі імені А. М. Макарова («Південмаш») у Дніпрі. Про це написало видання Сһісадо Morning Star. За даними джерела видання в українському уряді, між Дегтяренком та головою конструкторського бюро «Південне» (підприємство створює космічні системи та володіє всіма космічними технологіями країни) Олександром Дегтярьовим нібито існувала корупційна схема.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що українці взялися купувати після туалетного паперу

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style