Наскільки безпечні польоти МАУ, вартість послуг блогерів та продажі розкішних яхт. Головне за вихідні

Субота й неділя принесли ряд цікавих новин. Насамперед, йдеться про тривожне повідомлення щодо найбільшого українського авіаперевізника «Міжнародні авіалінії України». Критиків цієї компанії в нашій країні – хоч відбавляй. Але все це можна назвати «смаківщиною». А ось від результатів рейтингу 350 світових авіаперевізників так просто не відмахнешся. Ще одне повідомлення просто обов'язково необхідно прочитати тим, хто хоче заробляти на своєму акаунті в соціальних мережах. І нарешті зверніть увагу на продажі розкішних яхт. Ця новина тільки на перший погляд стосується лише мільйонерів.

Новини коротко

«Міжнародні авіалінії України» не увійшли до переліку найбільш безпечних перевізників. У поточному рейтингу сайту Airlineratings.com представлено близько 350 компаній. І серед них лише одна українська — МАУ. Приблизно дві третини учасників мають по сім зірок, але МАУ — тільки шість. Вона позбавлена однієї зірки через те, що Україна задовольняє лише дві з восьми вимог щодо безпеки ICAO.

Заможні люди в світі готуються до кризи. Так званий «яхтовий барометр» (кількість проданих розкішних яхт, комфортабельних суден завдовжки понад 30 м) вказує на нестабільність у світовій економіці. Про це повідомляє агентство Bloomberg. За 10 місяців поточного року виробникам вдалося продати лише 102 такі яхти. У 2018-му їх було продано 199. За два місяці виробникам навряд чи вдасться досягти минулорічного показника. Попит на яхти можна розглядати як барометр стану економіки, оскільки гроші на такі речі люди витрачають тільки за власним бажанням, а не через необхідність.

Опубліковано прогноз ринку рекламних послуг блогерів. Компанія IZEA, яка з'єднує рекламодавців з інфлюенсерами (людьми, які використовують свою присутність у соціальних мережах, щоб отримати з цього вигоду), опублікувала дослідження вартості публікацій в соціальних мережах цьогоріч і порівняла отримані дані з показниками 2014-го (в дужках):

 • інтеграція в You Tube — $6700 ($420);
 • фото в Instagram — $1643 ($134);
 • запис у Facebook — $395 ($8);
 • запис у Twitter — $422 ($29);
 • запис у блозі — $1442 ($407).


Згідно з оцінками компанії-дослідника, ринок рекламних послуг блогерів до 2022 року може досягти $15 млрд.

Володимир Зеленський визначив пріоритети для реформ. Президент підписав указ «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави». Згідно з підписаним документом, до кінця року Кабмін повинен вжити заходів щодо розробки та супроводу законопроєктів, спрямованих на:

 • функціонування внутрішнього водного транспорту;
 • управління відходами;
 • протидію незаконному видобутку бурштину;
 • погашення заборгованості на оптовому ринку електроенергії;
 • лібералізацію діяльності з виробництва спирту;
 • оновлення законодавства про працю.

Також до кінця 2019 року має бути забезпечена підготовка до запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

Запаси нафти в Ірані збільшилися відразу на третину. На півдні Ірану виявлено нове нафтове родовище, запаси якого оцінюються в 50 млрд барелів. Родовище виявили неподалік від міста Йезд, в центральній частині країни. Тегеран заявляє, що до відкриття нових покладів підтверджені запаси сирої іранської нафти складали 150 млрд барелів.

Гарного вам понеділка!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини