Економіка Китаю пожвавлюється, ОПЗ змінив членів правління, а транспорт Києва переходить на спецперепустки. Головне за вихідні

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Економіка Китаю показує пожвавлення. Економіка Китаю демонструє ознаки поліпшення з початку березня. Це дає надію, що економічні показники, швидше за все, покажуть значне поліпшення в другому кварталі. МВФ також підтвердив мляве відновлення економіки Китаю. Більшість великих китайських компаній відновили роботу.

ОПЗ змінив членів правління. 19 березня Наглядова рада «Одеського припортового заводу» під головуванням Ігнатовського прийняла рішення про припинення повноважень членів правління. Зокрема, припинено повноваження Назаренко, Щурікова, Сербіної і Вакеряка. Замість них були призначені Замша, Северин, Севастьянов і Грач.

Ощадбанк скасував плату за POS-термінали. Ощадбанк тимчасово призупинив збір щомісячної плати за користування POS-терміналами, щоб підтримати бізнес в період карантину. Для отримання пільги необхідно звернутися в обслуговуюче відділення банку.

У тролейбус за спецперепустками. Громадським транспортом в Києві з понеділка, 23 березня, зможуть користуватися тільки окремі категорії працівників, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Цей захід впроваджений, щоб перешкодити поширенню інфекції COVID-19.

НБУ скасував запуск електронних платежів. Система електронних платежів НБУ (СЕП) повинна була почати працювати в режимі 23/7 з 1 квітня 2020 року, але це відбудеться пізніше. Новий регламент роботи СЕП буде введений через 30 календарних днів з дня закінчення карантину, про що центробанк повідомить пізніше.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Пишний не подався на конкурс на голову Ощадбанку — джерело в Мінфіні

Андрій Пишний не став подавати свою кандидатуру на конкурс на посаду голови правління Ощадбанку.

Україна скоротить виробництво цукру на 15% — «Укрцукор»

Виробництво цукрової промисловості України в 2020/2021 маркетинговому році прогнозується на рівні 1,2-1,3 млн тонн цукру, що на 15% менше, ніж роком раніше.

НБУ може опустити облікову ставку нижче 7% — Сологуб

Заступник голови НБУ Дмитро Сологуб не виключив можливість зниження облікової ставки нижче встановленого центробанком рівня в 7%, чому сприяє низька інфляція і необхідність стимулювання виробничого сектора.