Для бізнесу підвищили ціну газу, режим надзвичайної ситуації, Fitch прогнозує проблеми для банків України. Головне за 25 березня

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

«Нафтогаз» підвищив ціни для бізнесу. Незважаючи на падіння ціни природного газу в Європі й економічну кризу, «Нафтогаз України» підвищив у квітні ціни для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету, на 0,2-2,2% — до 4 882,8–5 536,8 грн за тис. кубометрів з ПДВ.

Встановлення режиму надзвичайної ситуації в Україні. Під час позачергового засідання Кабміну було прийнято рішення про введення режиму надзвичайної ситуації та продовження карантину до 24 квітня. Рішення підтримали всі присутні на засіданні міністри. Також було введено режим надзвичайної ситуації в Єдиній державній системі цивільного захисту.

Золото досягло максимумів за 11 років. Квітневі ф'ючерси на золото під час торгів 24 березня на біржі Comex зросли в ціні на 6% (більш ніж на $93) – до $1,6 тис. за унцію. Це найбільше зростання ціни в доларовому вираженні за всю історію спостережень, які почалися в листопаді 1984-го. У процентному вираженні це найбільший результат з березня 2009 року.

Fitch прогнозує проблеми для банків України. Глобальна економічна криза вдарить по банківському сектору семи країн регіону СНД: України, Росії, Казахстану, Вірменії, Азербайджану, Білорусі та Грузії. Про це йдеться в прогнозі агентства Fitch Ratings, яке погіршило прогноз для банківських систем зазначених держав на «негативний». Ступінь тиску на банки залежатиме від масштабів і тривалості економічного спаду.

Суд заборонив криптовалюту Telegram. Попереднім рішенням Федерального суду Південного округу штату Нью-Йорк заборонено передавати цифрові токени Gram від творця соціальної платформи Telegram Павла Дурова інвесторам блокчейн-платформи TON. Однак Telegram може подати апеляцію на попереднє рішення суду.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Ілон Маск у масці та астронавти на Tesla: фоторепортаж зі спроби запуску SpaceX

Космічна компанія SpaceX Ілона Маска мала провести 27 травня о 16:33 за місцевим часом найважливіший запуск в історії. Очікувалося, що ракета-носій Falcon 9 з космічним кораблем вперше доправить астронавтів на Міжнародну космічну станцію (МКС). Однак через погодні умови запуск не відбувся. Наступну спробу заплановано на 30 травня. The Page зібрало фотографії зі спроби запуску ракети.

Пишний не подався на конкурс на голову Ощадбанку — джерело в Мінфіні

Андрій Пишний не став подавати свою кандидатуру на конкурс на посаду голови правління Ощадбанку.

Україна скоротить виробництво цукру на 15% — «Укрцукор»

Виробництво цукрової промисловості України в 2020/2021 маркетинговому році прогнозується на рівні 1,2-1,3 млн тонн цукру, що на 15% менше, ніж роком раніше.