Хто б'є по рейтингу Зеленського, нові міністри, оновлений макропрогноз, прийняті та провалені найважливіші законопроєкти. Головне за 30 березня

Фото: rada.gov.ua

Фото: rada.gov.ua

Хто б'є по рейтингу Володимира Зеленського: 23-29 березня. На початку кожного тижня The Page традиційно публікує свій «Економічний барометр». Він відображає вплив рішень українських чиновників на рейтинг президента Зеленського. У цьому нам допомагають глави найбільших бізнес-асоціацій, експерти, політологи та підприємці.

Верховна Рада з другої спроби та під натиском Зеленського призначила Сергія Марченка міністром фінансів, а Максима Степанова – міністром охорони здоров'я.

У першому читанні прийнято антиКоломойський законопроєкт №2571-д (він фактично є копією урядового законопроєкту №3260), який насамперед має не дозволити Коломойському повернути собі Приватбанк.

Telegram Logo

Верховна Рада не змогла прийняти зміни до державного бюджету. Підтримали відповідний законопроєкт лише 223 депутати. Його відправили до профільного комітету на доопрацювання зі скороченим строком підготовки.

Кабінет міністрів переглянув макропрогноз на 2020 рік. Зробити це його змусили поширення коронавірусу та карантин. Згідно з новим прогнозом, ВВП цього року зменшиться на 3,9%. Дефіцит бюджету складе 6% ВВП, що, за словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, погоджено з МВФ. Курс у другому півріччі зросте до 30,5 грн/$1, середньорічний курс — до 29,5 грн/$1. Попередній прогноз передбачав цей показник на рівні 27 грн/$1.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Гарного вам дня!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини