Головне за вихідні від The Page

Погляди на The Page

Володимир Бабій
Володимир Бабій
член Асоціації правників України, провідний адвокат практики вирішення спорів АО «Моріс Ґруп»

Часткове зняття арешту з рахунків: як його домогтися

Тривалий час заборона накладення арешту на рахунки з так званим спеціальним режимом використання не мала жодного практичного застосування. Фактично арешт накладали на всі рахунки, що не дозволяло боржнику продовжувати свою діяльність і часто — розрахуватися з боргом.

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

ЄС затвердив нові правила для далекобійників: що зміниться для українців

В Євросоюзі схвалили масштабну реформу, спрямовану на зміну умов роботи далекобійників і компаній, що займаються автоперевезеннями. За допомогою нововведень у Брюсселі хочуть поліпшити умови роботи водіїв і усунути чинники, що негативно впливають на ринок вантажоперевезень, пише DW.

ОПЕК+ обговорить можливість збільшення видобутку нафти вже з серпня

Саудівська Аравія запропонувала зменшити обсяг скорочення видобутку нафти з 9,7 млн до 7,7 млн барелів на добу вже в серпні. Про це повідомили Bloomberg і The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на джерела.

«Нафтогаз» витратив 2 млн євро на ПЗ для управління персоналом

Компанія «Нафтогаз Цифрові технології» замовила компанії Cornerstone OnDemand International (Великобританія) програмне забезпечення для управління талантами вартістю, а 1,97 млн євро. Про це з посиланням на систему «Прозорро» повідомили «Наші гроші».