Головне за 19 травня від The Page

Погляди на The Page

Олег Гавриш
Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Бізнес-акваріум: проблеми у прем'єра і скасування карантину

Як зазвичай, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, в бізнес-середовищі, в нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Північний потік-2»: що за інтрига з судном «Академік Черський»

Російське судно «Академік Черський», яке є єдиним трубоукладачем, який можна використовувати для будівництва «Північного потоку -2», потрібно модернізувати, щоб з його допомогою займатися укладанням труб діаметром 48 дюймів, який необхідний для газопроводу.

Коболєв виступає за прискорення переходу до відкритого ринку газу для побутових споживачів

Вигоду від зниження ціни газу на європейських хабах мають відчути і українські споживачі. Період падіння ціни — є вдалим періодом для того аби дати українським споживачам отримати всі переваги ринку, які є у промислових споживачів.

«1210»: що більш за все лякає бізнес у новому податковому законі

Президент Володимир Зеленський підписав закон №1210, який вже набрав чинності. За ним підприємці зобов'язані реєструвати контрольовані іноземні компанії (КІК) в українській податковій. Однак цей закон викликав низку питань та хвилю невдоволення серед представників бізнесу.