Facebook Pixel

Сторіз: яким вийшов календар «СВОЯ»

Сторіз

Автор

Відомі неетнічні українки знялися для календаря «СВОЯ» та розповіли, як суспільство ставиться до їхньої етнічної інакшості.

Героїнями настінного календаря на 2021 рік стали Севгіль Мусаєва (журналістка, головна редакторка «Української правди»), Марина Карпій (фотографиня) та її донька Лізі Дедаламазішвілі, Маша Гайдар (громадська діячка) та її донька Сєлє Гайдар, Michelle Andrade (співачка), Юлія Цой (hair-стилістка), Зара Гусейнова (громадська діячка та підприємиця), Кароліна Ашіон (телеведуча), Алевтина Кахідзе (художниця), Зола Кондур (правозахисниця), Світлана Панаіотіді (політикиня, заступниця міністра економіки України), Kristina Marti та Laura Marti (джазові співачки) та їхня мама Ніна Баласанян (журналістка та громадська діячка), Лєра Бруміна (архітекторка), Міріам Драгіна (поетеса) та її донька Олександра. Усі вони живуть і реалізують свої таланти в Україні.

Фото: календар «СВОЯ»

Фото: календар «СВОЯ»

Поштовхом до проєкту «СВОЯ» стала історія про тринадцятирічну дівчинку з Києва. Через колір своєї шкіри вона щодня стикається з надмірною й часто негативною увагою. За задумом календар має привернути увагу до мультикультурності українського суспільства, а також сприяти подоланню негативних гендерних стереотипів і міжетнічних упереджень серед українців. Героїні кампанії закликають жінок неукраїнського етнічного походження ділитися в соціальних мережах своїми власними історіями під хештегом #SVOYA.

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Сторіз: нове меню ресторану Citronelle Сторіз

Сторіз: нове меню ресторану Citronelle

Школярка із Запоріжжя перемогла в конкурсі від проєкту STEM is FEM Стиль життя

Школярка із Запоріжжя перемогла в конкурсі від проєкту STEM is FEM

Як дівчатам стати STEM. Чого навчали на шостому модулі STEM is FEM Стиль життя

Як дівчатам стати STEM. Чого навчали на шостому модулі STEM is FEM