Facebook Pixel

Екоактивістка зірвала показ Louis Vuitton на Паризькому тижні моди

Стиль життя

Учасниця природоохоронної організації зірвала показ колекції весна-літо 2022 модного дому Louis Vuitton на Паризькому тижні моди. Жінка вийшла на подіум із транспарантом, на якому було написано: «Надмірне споживання = вимирання».

Показ Louis Vuitton на Паризькому тижні моди. Фото: pixabay

Показ Louis Vuitton на Паризькому тижні моди. Фото: pixabay

Під час події демонструвалася колекція дизайнера Ніколя Жеск'єра. Серед глядачів були кінодіви Катрін Денев та Ізабель Юппер, а також глава компанії LVMH Бернар Арно.

Присутні на показі навіть не відразу зрозуміли, що відбувається, коли на подіум вийшла екоактивістка з французької організації «Друзі Землі» (Amis de la Terre France).

Telegram Logo

Досі невідомо, як жінці вдалося потрапити за куліси, але вона продефілювала разом із моделями й табличкою в руках. Однак згодом охоронці повалили активістку на підлогу, після чого вивели із залу.

В організації Amis de la Terre France заявили, що обрали саме показ Louis Vuitton, щоб привернути увагу до проблеми надмірного споживання.

Представниця руху Альма Дюфур зазначила, що LVMH — світовий лідер у сфері предметів розкоші та несе відповідальність за тенденції, які спонукають текстильну промисловість виробляти все більше товарів.

Коментарі

Суд відсторонив батька Брітні Спірс від опікунства над нею

«Мене не змусять робити щеплення». Супермодель Даутцен Крус виступила проти примусової вакцинації

Вірджил Абло показав IKEA свою паризьку студію й розповів про її роботу