Facebook Pixel

Мігрені та слабкість через магнітні бурі: найнебезпечніші дні в січні

Стиль життя

У січні 2022 року очікується низка магнітних бур. Під час їхньої найбільшої активності можна відчути значне погіршення здоров'я. Іноді вони пов'язані із сонячною активністю, однак зараз у вчених є декілька інших гіпотез щодо того, чому на Землі відбуваються магнітні бурі.

У ці періоди характерними є головний біль, проблеми зі сном, загострення хронічних хвороб, загальна слабкість, надмірна дратівливість і зниження працездатності.

Магнітні бурі в січні 2022 року

Календар магнітних бур на січень 2022 року. Фото: meteoagent.com

Календар магнітних бур на січень 2022 року. Фото: meteoagent.com

Магнітну бурю середнього рівня інтенсивності варто очікувати 11 — 12 січня.

Telegram Logo

Магнітна буря з високим рівнем небезпеки розпочнеться 16 січня, проте чутливі люди помітять її ще 15 січня. На спад вона піде лише 17 січня.

Що таке магнітна буря

Магнітна буря — це порушення магнітосфери Землі, період швидкої зміни магнітного поля, який може тривати від кількох годин до кількох днів.

Згідно із сучасними поглядами, безпосередньою причиною геомагнітних бур є збурені потоки сонячного вітру на орбіті Землі, що містять необхідну для генерації геомагнітної бурі орієнтацію міжпланетного магнітного поля.

Як захиститися від впливу магнітної бурі

Захистити організм від впливу магнітної бурі можна завдяки повноцінному відпочинку. Варто уникати надмірних фізичних і емоційних навантажень. Також експерти радять відмовитися від кави та алкоголю.

Зображення на обкладинці: Mahbub Hasan/Pixabay

Коментарі

Кайлі Дженнер стала першою жінкою у світі, яка зібрала 300 млн підписників в Instagram

Фільм тижня: комедійний бойовик «Кінгс Мен»

Перша ракетка світу Новак Джокович виграв справу про депортацію в суді Австралії