Facebook Pixel

Ринок землі: скільки коштує гектар землі на Київщині

Земля під Києвом подорожчала. Фото: Pixabay

Земля під Києвом подорожчала. Фото: Pixabay

В Україні з 1 липня 2021 року стартував ринок землі. З цього моменту ціна на землю в Київській почала зростати. За даними Управління агропромислового розвитку, наразі 1 га на Київщині коштує 24 тис. грн.

«Земельна реформа приносить людям реальний грошовий дохід. Ми фіксуємо збільшення ціни на землю в регіоні. Це ще раз підтверджує вигідне розташування нашої області та необхідність самої реформи», — зазначив очільник Управління Костянтин Довгаль.

Додатково. З моменту запуску ринку землі по 7 жовтня в Україні зареєстровано 27 568 земельних угод. За площею укладених земельних угод випереджають Житомирська (9771 га), Вінницька (8639 га) та Чернігівська (6054 га) області. Проте на Київщині цей показник становить лише 455 га. Загалом за вказаний період у країні продано 68 540 га землі.

Telegram Logo
Ринок землі в Україні. Фото: Мінагро

Ринок землі в Україні. Фото: Мінагро

Контекст. На початку липня в Україні набув чинності закон про електронні аукціони на ринку землі. Державну землю можна буде купити винятково під час онлайн-аукціонів. В електронному вигляді надаватиметься і вся інформація про земельні торги, наприклад про те, скільки коштуватиме гектар сільськогосподарської землі.

Коментарі

Всі новини