Facebook Pixel

LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills

Фото надане партнером

Фото надане партнером

LEV Development розпочинає реалізацію житлового кварталу бізнес-класу Central Hills.

Quote«Цей багатофункціональний комплекс вибудовано навколо сучасної людини. Ми створимо умови для життя в балансі, життя в гармонії з природою, архітектурою та мистецтвом. До проєкту були залучені найкращі спеціалісти з сервісу», — розповідає співзасновник та CEO LEV Development Олександр Островський.

Житловий квартал Central Hills розташовано на схилі біля Голосіївського парку з чудовим видом на Дніпро. Це зручна локація – 10 хвилин до Печерську на авто та 20 хвилин до аеропорту Жуляни.

На 11,8 га розмістяться 8 житлових будинків різної висотності з усією інфраструктурою на території. Закриті двори без машин, для автомобілів – підземний і наземний багаторівневий паркінг.

Telegram Logo

ЖК Central Hills реалізує формат «місто в місті» — закрита територія під охороною з повним спектром розвинутої інфраструктури, від інноваційних дитячих зон і зон розвитку для підлітків, дитячого садка й школи до тенісних кортів, футбольного поля та фітнес-залу, від ТРЦ до ландшафтного парку на території.

Quote«Ми концентруємося на «мистецтві жити», насолоджуватися кожним моментом. Саме тому створюємо інфраструктуру «навколо людини». Хочете пікнік – будь ласка, до ваших послуг зона відпочинку для барбекю. Маєте романтичний настрій – до ваших послуг ресторани та навіть кінотеатр під відкритим небом. Бажаєте працювати у задоволення біля дому – на вас чекають коворкінги Central, які поєднають чудовий інтер’єр комфортних місць і нетворкінг», — розповідає Островський.

Багато уваги в проєкті приділено й мистецтву в прямому сенсі. Галереями стануть лаунжі житлових будинків, арт-об’єкти прикрасять територію комплексу.

lev2.jpg
lev4.jpg
lev1.jpg
lev2.jpg Thumb lev4.jpg Thumb lev1.jpg Thumb

Навіть сам логотип комплексу створений знаним вітчизняним скульптором Єгором Зігурою. Скульптура-символ комплексу прикрашатиме відділ продажів. Скульптура, що має назву «Роздуми», належить до авторського циклу, де втілено концепцію радикально різних аспектів взаємодії зі світом. Новий витвір має стати магнітом, який приваблюватиме мешканців.

znimok-ekrana-2021-11-22-o-165632.png
znimok-ekrana-2021-11-22-o-165551.png
znimok-ekrana-2021-11-22-o-165612.png
znimok-ekrana-2021-11-22-o-165528.png
znimok-ekrana-2021-11-22-o-165632.png Thumb znimok-ekrana-2021-11-22-o-165551.png Thumb znimok-ekrana-2021-11-22-o-165612.png Thumb znimok-ekrana-2021-11-22-o-165528.png Thumb

Будь-який об'єкт, який знаходиться в публічному просторі, виховує візуальний смак й естетику. А коли скульптура перемістилася з галереї у громадське середовище — й поготів. Це вдалий приклад того, як нова територія може трансформуватися та формувати ком'юніті людей зі схожими інтересами й поглядами.

Раніше на цій території в Голосіївському районі будівельна компанія GEOS реалізувала проєкт ЖК Orange City комфорт-класу. Добудований і прийнятий в експлуатацію перший трисекційний будинок. Залучення до реалізації LEV Development – не просто дає нове ім’я комплексу, а й підвищує його клас.

Quote«Київ отримає комплекс, який втілює найактуальніші світові тренди. Розумний, функціональний і вишуканий комплекс для креативних і щасливих людей», — каже Островський.

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі

Всі новини