Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Автотур новобудовами: прийшов, побачив і купив

Фото: facebook.com/geolncom

Фото: facebook.com/geolncom

Перед купівлею нерухомості кожен інвестор хоче переконатися, що робить правильний вибір. У хід іде все: перевірка забудовника, порівняння актуальних пропозицій, консультації з фахівцями. Але нічого не замінить особистого візиту на об'єкт! Найпростіше організувати таку поїздку, замовивши автотур новобудовами від GEOLN.COM.

avtotur1.png

Чим корисний автомобільний тур?

  • Оцінювання темпів робіт та їхнього рівня. Замовивши тур автомобілем новобудовами, ви можете побачити обсяг реально виконаних робіт і порівняти картину із заявами забудовника. Так ви переконаєтеся, що на поточному етапі немає відставання за строками введення в експлуатацію. І хоча непрофесіоналу важко оцінити якість будівництва, побічно на це вказують різні ознаки: прагнення підтримувати чистоту на будівництві, злагоджена робота команди, наявність сучасної техніки тощо.
  • Огляд майбутньої квартири. Якщо зведення надземної частини будівлі вже йде, можна побачити різні планування наживо. Можливо, ви зможете відвідати ту саму квартиру, яку плануєте купити, або варіант із таким самим плануванням.
  • Спілкування з менеджерами компанії-забудовника. Під час огляду новобудови ви зможете уточнити деталі купівлі, які вас цікавлять, отримати достовірну інформацію з перших рук. Також багато про що говорить рівень обслуговування, ставлення до клієнта.
  • Економія часу та комфорт. Замовити автотур можна лише за кілька кліків. У результаті ви отримаєте комфортабельний транспорт із водієм, можливість за один день відвідати всі об'єкти, що цікавлять у місті. Водночас не доведеться робити безліч дзвінків, особисто домовлятися про зустріч із менеджерами – усі організаційні моменти розв'язуються онлайн за пару хвилин.
avtotur2.png

Як замовити автотур?

Замовити автотур міськими новобудовами можна прямо на сайті GEOLN.COM. Для цього достатньо дотримуватися простої інструкції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  1. Зайдіть у пошукову систему нерухомості та виставте критерії підбору новобудов.
  2. Перегляньте результати та визначте для себе найпривабливіші.
  3. У картці кожного об'єкта, що сподобався, натисніть на значок автомобіля, щоб додати новобудову до програми відвідування.
  4. Виберіть угорі сторінки вкладення «Автотур», щоб переглянути всі вибрані будівлі, й натисніть кнопку «Замовити».
  5. Укажіть коротку інформацію для зв'язку, визначте зручну дату та формат поїздки (індивідуальна чи групова). Надішліть заявку на розгляд.
  6. Спеціаліст компанії складе оптимальний маршрут і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Хочеться не тільки подивитися новобудови, але й дізнатися думку спеціаліста з нерухомості? Достатньо скористатися послугою супроводу експертом під час туру! Повний аналіз кожного варіанту допоможе вибрати гарантовано найкращу новобудову для інвестицій: врахувати всі нюанси об'єкта, не пропустити справді привабливу пропозицію, поставити правильні запитання менеджерам. Зробіть покупку нерухомості максимально простою, безпечною та вигідною!

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини