Facebook Pixel

Правила редакції

Команда PG працює за стандартами об'єктивної журналістики. Ми хочемо, щоб про них знали наші читачі. Якщо ви помітите, що ми відступаємо від них, напишіть, будь ласка, про це головному редактору Андрію Юхименко на його пошту або у месенджер нашої Facebook-сторінки.

Ось наші принципи:

  • Інфопривід. Ми публікуємо тільки матеріали з чітко зрозумілим інформаційним приводом. Такими вважаються сьогоднішня або завтрашня подія, заява, опублікований факт. Виняток становить інформація, яка була раніше невідома і змінює уявлення про важливі для читачів події.
  • Неминучість публікації. Редакція не може не публікувати матеріал, якщо існує інфопривід. Ми не знімаємо матеріали з публікації.
  • Анонімні джерела. Ми використовуємо інформацію від анонімних джерел для підготовки матеріалів, але тільки за умови, якщо ця інформація підтверджується двома незалежними один від одного джерелами. А також якщо є непрямі факти. Анонімні джерела можуть надавати коментарі, але якщо такі коментарі виключно прояснюють суть, а не виносять оціночні судження.
  • Інформація інших ЗМІ. Ми використовуємо повідомлення тільки тих медіа, репутація яких не викликає сумніву або підтверджується іншими джерелами. Якщо їхня інформація вигідна власникам ЗМІ, то ми про це пишемо.
  • Колонки експертів. У розділі "Експерти" автори мають можливість опублікувати свою думку щодо важливих для читачів питань. Для цього редакція відбирає тих, чия репутація та поінформованість не викликають сумніву у редакції.
  • Висвітлення конфліктів. Ми надаємо можливість для всіх сторін викласти свою позицію або пояснюємо, чому її немає. Якщо одна із сторін публікує свою позицію в розділі "Експерти", то інша має право на публікацію своєї.
  • Платні матеріали. Всі журналістські та експертні матеріали на сайті публікуються безкоштовно. Виняток становлять лише ті, які розміщуються на правах реклами з відповідною позначкою. Але на цю тему потрібно спілкуватися з нашим комерційним відділом.
  • Порушення цих принципів карається штрафами або звільненням.

Правила використання

Вся інформація, що розміщена на сторінках видання www.thepage.ua (текстові та графічні матеріали, ілюстрації та фотографії), охороняється у відповідності до Закону України «Про авторське право та суміжні права».

Текстові матеріали та графічні елементи, що розміщені у виданні www.thepage.ua, можуть бути використані безоплатно та без отримання письмового дозволу редакції виключно при наявності гіперпосилання на сайт thepage.ua. Гіперпосилання повинно вести на сторінку матеріалу, який копіюється і бути розміщено у підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Гіперпосилання розміщується незалежно від повного або часткового використання матеріалу.