Звільнення міністрів можуть зупинити бюджетний процес — Разумков

Дмитро Разумков. Фото: скріншот

Дмитро Разумков. Фото: скріншот

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вважає зараз недоцільними кадрові зміни в економічному блоці Кабміну. Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, зараз в Раді немає пропозицій щодо змін в уряді: ні щодо окремих міністрів, ні щодо Кабінету взагалі. «Якщо ми говоримо про заміни в Кабінеті міністрів, я особисто вважаю, що це недоцільно робити під час бюджетного процесу», — сказав він.

Якщо нові люди зараз прийдуть до Міністерства фінансів, то це може вплинути на процес підготовки бюджету-2021. «Вони скажуть, що «ми на нього не впливали, давайте переробляти все», і це може зупинити процес формування бюджету на наступний рік. А цього, на мою думку, не можна допустити», — сказав Разумков.

Telegram Logo

Контекст. Першим про можливі кадрові зміни в економічному блоці нинішнього Кабміну заявив 29 серпня голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія (економічний блок уряду — це міністерства економіки, промисловості і стратегічних галузей. — The Page). Після того подібні ідеї в різних варіаціях висловлювали й інші представники «Слуг».

Глава фінансового комітету ВР Данило Гетманцев не приховує свого негативного ставлення до міністра фінансів Сергія Марченка. Наприклад, у своєму телеграм-каналі він 17 вересня написав: «Міністр фінансів звинуватив своїх критиків в «особистому інтересі», який мотивує таку критику. Мені здається, його проблема полягає в тому, що він шукає причини своїх помилок, які викликають справедливу критику колег, не в собі, своїй роботі, а в інших людях — у цьому проблема. Він не думає, як розв'язати проблеми бізнесу, який простоює тижнями на митниці, не думає, як припинити контрабанду, не думає, як грамотно управляти держборгом або якою буде податкова політика, а вигадує фантазії щодо прихованих мотивів критики. Працюй стерпно, не давай приводів — і не буде причин для конспірології».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Падіння ВВП України у квітні — червні склало 11,4% у річному вимірі. Спад у першому кварталі цього року склав 1,3% у річному вимірі, а раніше було зростання: у четвертому кварталі 2019 року — 1,5%, у третьому — 3,9%, у другому — 4,7%, у першому — 2,9%.

Міністр фінансів Сергій Марченко представив проєкт держбюджету-2021. Народні депутати його розкритикували й назвали «катастрофою».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини