Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Звільнена зі скандалом з Мінінфраструктури Олександра Клітіна вирішила створити партію

Олександра Клітіна. Фото: Facebook / Aleksandra Klitina

Олександра Клітіна. Фото: Facebook / Aleksandra Klitina

Колишня заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна, яку нещодавно призначили радницею голови Державного космічного агентства, після призначення на цю посаду почала змінювати свою стать на фотографіях у програмі Faceapp. Одну з них вона поставила як фото профілю у Facebook і навіть почала писати пости від імені чоловіка. Таким чином вона нібито протестує проти цькування та дискримінації жінок.

Сьогодні ж чиновниця оголосила про створення своєї політичної партії «Україна проти корупції». Клітіна робить це для того, щоб «боротися з політичними проститутами». Так про це вона написала на своїй сторінці у Facebook і опублікувала на своєму youtube-каналі провокативне відео.

«Хотіли назвати «Клітіна проти проститутів», але така назва могла не пройти цензуру, тому вирішили «Україна проти корупції». Хочу звернути увагу, що це зовсім не сексистське гасло і ми раді кожному справжньому чоловіку, який вирішить нас підтримати. Але корупціонери у нас переважно чоловіки — тобто, за статистикою, у жінок більше шансів подолати корупцію в Україні», — написала вона.

За словами Клітіної, партія займатиметься «очищенням України від корупціонерів», політичних «проститутів» і схем, які затримують розвиток економіки країни. Сама партія буде лівоцентристською з сильним екологічним напрямком.

Контекст. Наприкінці листопада Олександру Клітіну звільнили з посади заступника міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції. Зробили це за поданням голови міністерства Владислава Криклія. Це сталося після скандалу, під час якого депутати від «Слуги народу» обговорювали, що Клітіна отримала свою посаду «через ліжко». Також тоді ходили чутки, що чиновниця нібито хотіла посісти місце Криклія.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини