Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Львів приєднався до карантинного бунту

Львів. Фото: SofiLayla SofiLayla / pixabay

Львів. Фото: SofiLayla SofiLayla / pixabay

Незважаючи на те що уряд визначив Львів як «помаранчеву» зону карантину, у зв'язку з чим у місті повинні заборонити роботу хостелів, туристичних баз, розважальних закладів та ресторанів після 23:00, а також спортзалів, фітнес-центрів і закладів культури, у місті продовжують працювати установи фізичної культури, спорту та готелі.

Як повідомили у пресслужбі міської ради, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС) адаптувала рішення Держкомісії з питань ТЕБ та НС та постанову Кабінету міністрів про введення в місті «помаранчевої» зони.

Quote«Робота більшості установ у Львові не змінюється за умови дотримання протиепідемічних вимог, використання масок, дезінфекторів, дистанції та інше», — заявили у пресслужбі, додавши, що окремо перевірятимуть, як дотримуються карантинних вимог ринки, супермаркети, торговельні центри, установи спорту та заклади громадського харчування.

Мер Львова Андрій Садовий пояснив, що фітнес-центри та готелі у місті працюватимуть, дотримуючись карантинних норм. Моніторингові групи перевірятимуть, як виконуються ці правила.

Quote«Додатково адаптувати місто до правил «помаранчевої» зони немає необхідності, тому що ми живемо в цьому режимі упродовж останніх шести місяців. А тим, хто дуже цікавиться, чому у Львові більше позитивних випадків, ніж в інших областях, раджу порівняти кількість тестувань», — написав Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Контекст. Кабінет міністрів на своєму засіданні продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 серпня. З 1 серпня в країні визначатимуть рівень епідемічної небезпеки окремих зон – «зеленої», «жовтої», «помаранчевої» та «червоної».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини