Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський подав до суду на Пояркова

Сергій Поярков (ліворуч). Фото: УНІАН

Сергій Поярков (ліворуч). Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський подав до суду на художника та ведучого телеканалу «Прямий» Сергія Пояркова. Шевченківський районний суд розгляне позов глави держави 30 червня 2020 року о 13:30.

Як пише агентство «Інтерфакс-Україна», суть позову полягає у погрозі або насильстві щодо державного чи громадського діяча.

За якою саме статтею звинувачують Пояркова — невідомо. Проте агентство нагадує про ст. 346 Кримінального кодексу, в якій йдеться про погрозу вбивством, заподіянням шкоди здоров'ю, знищенням або пошкодженням майна, а також викраденням або позбавленням волі щодо президента та інших вищих посадових осіб держави та їхніх близьких родичів, які вчинені у зв'язку з їхньою державною або громадською діяльністю. За цією статтею винуватцеві загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Контекст. У січні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення позапланово перевірила телеканал «Прямий» після висловлювання Пояркова на адресу президента. Про яку саме програму йшлося — невідомо. Проте, найімовірніше, йдеться про випуск «Поярков News» від 27 грудня 2019 року, де телеведучий всіляко ображав Зеленського та його батька.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини