Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Збитки автопрому перевищать $120 млрд у разі збереження карантину до кінця квітня – AutoAnalysis

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

Світові автоконцерни недорахують щонайменше $120 млрд виручки, якщо їм не вдасться відновити роботу заводів до кінця квітня. Про це повідомила газета Financial Times, посилаючись на доповідь британської дослідницької компанії AutoAnalysis.

Зараз через пандемію коронавірусу закрито практично всі автомобільні заводи в Європі та в Північній Америці. Згідно з прогнозом аналітиків, кожен наступний тиждень простою заводів у Європі обійдеться автоіндустрії у 8 млрд євро, а в Північній Америці – у $7,5 млрд. Якщо заводи не відновлять роботу до 1 травня, то компанії втратять 66 млрд євро у Європі та $52 млрд у Північній Америці потенційної виручки.

Ці цифри ґрунтуються на прогнозі кількості автомобілів, які могли б продати у двох регіонах за час карантину. Загалом кількість автомобілів, не проданих через пандемію коронавірусу, до кінця квітня може досягти 4,6 млн штук.

Контекст. Поки основне виробництво простоює, автовиробник Jaguar Land Rover у зв'язку дефіцитом медичних масок почав виробництво захисних щитків для медиків.

Lamborghini вирішив взятися за виробництво медичних масок і щитків для лікарні в Болоньї. Для цього компанія переобладнує кілька цехів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини