Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Audubon Bioscience з українськими засновниками залучила майже $350 тисяч фінансування

Залучені кошти Audubon Bioscience спрямує на розвиток біотехнологій. Фото: сайт компанії

Залучені кошти Audubon Bioscience спрямує на розвиток біотехнологій. Фото: сайт компанії

Інноваційний постачальник біологічних продуктів і рішень – компанія Audubon Bioscience («Аудубон Біосаєнс») – спільно з онлайн-платформою Microventures залучили близько $350 тис. фінансування. Як повідомляє пресслужба компанії, залучені інвестиції будуть витрачені на сприяння науковим дослідженням, спрямованих на ранню діагностику раку, його ефективне й доступне лікування.

Quote«Наша мета – зробити вагомий внесок у боротьбу з раком, що забрав життя понад 10 млн людей лише минулого року. Сьогодні ми раді повідомити про те, що 763 інвестори з усього світу довірили нам $348 465», – зазначив співзасновник та гендиректор Audubon Bioscience Ростислав Семіков.

Директор із маркетингу Андрій Шеховцов уточнив, що зібрані кошти підуть на «операційні витрати та розширення команди для подальшого розвитку Audubon Bioscience, а ще дадуть змогу в глобальному контексті долучити Україну до сучасних розробок у галузі біотехнологій».

Quote«Цей результат для нас є ще одним доказом того, що біотехнологічна галузь загалом і сектор біобанкінгу зокрема, представляють значний інтерес для інвесторів і науковців. Ми цінуємо їхню довіру», – зазначила співзасновниця та фінансова директорка Марі Кабірак, коментуючи результати інвестиційної кампанії.

Додатково. Компанія Audubon Bioscience заснована у 2016 році в районі Аудубон (звідси назва) Нового Орлеану, штат Луїзіана. Серед її засновників – українці Ростислав і Алла Семікови. У 2018 році штаб-квартира Audubon Bioscience «переїхала» до Хьюстона, на базу Інноваційного Інституту Техаського медичного центру (Texas Medical Center), який є найбільшим медцентром у світі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Наразі оцінка компанії перевищує $10 млн. Audubon Bioscience має офіси в 12 країнах, в яких працює майже 100 співробітників. У команді AudubonBioscience працюють наші співвітчизники, а афілійована компанія Ukraine Bioscience співпрацює з провідними українськими спеціалістами з онкології, патанатомії і діагностики. Серед українських партнерів — лабораторії CSD та «Сінево».

У найближчих планах компанії — розпочати власні дослідження з розробки діагностичних тестів для визначення раку на ранніх стадіях через виявлення ракових клітин і нуклеїнових кислот (ДНК, РНК) у рідинах організму людини (кров, сеча, слина тощо).

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини