Facebook Pixel

Митниця запевнила, що закриття кордону не відіб'ється на вантажних перевезеннях

Україна 16 березня з 00:01 закриє кордон для іноземців на два тижні, але це не відіб'ється на вантажних перевезеннях. Про це Державна митна служба повідомила на своїй сторінці Facebook.

При цьому екіпажі суден, автомобілів, літаків будуть піддаватися медичному огляду.

Будуть працювати всі великі пункти пропуску, в тому числі основні аеропорти, порти, наземні пункти пропуску. Обмеження будуть стосуватися певних місцевих пунктів пропуску, піших переходів, малозавантажених залізничних переходів.

ДМС рекомендує перевізникам обирати для перетину кордону пункти пропуску, які є основними пунктами сполучення України з іншими державами. Разом з тим, доцільно відстежувати заходи, які роблять інші країни щодо запобігання розповсюдження інфекції. Це допоможе виключити ситуації, коли вантаж успішно перетнув кордон України, але не зміг пройти митний контроль сусідньої країни, опинившись на нейтральній смузі на невизначений час.

Закриття пунктів пропуску не вплине на порядок оформлення митних декларацій. Імпортери і експортери, як і раніше, зможуть пройти митний контроль на одному з пунктів пропуску в межах однієї митниці, зазначеної в декларації.

Гуманітарні вантажі митниця буде перевіряти за прискореною процедурою, протягом одного дня.

Контекст. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив про «повне обмеження» пасажирського авіасполучення з 17 березня. Будут закриті всі пункти пропуску в аеропортах. Громадяни України зможуть повернутися в країну на автомобілях і автобусах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉