Facebook Pixel

Євро 2024: що їдять та куди їздять футбольні фанати на чемпіонаті

У Німеччині пройшли перші два тижня Євро-2024. Після завершення групового етапу не лише спортивні аналітики роблять свої висновки, а й компанія Uber аналізує дані щодо поїздок та уподобань у їжі серед міжнародних уболівальників у Німеччині.

Як харчувались міжнародні вболівальники під час Євро-2024

Польські фанати відрізняються тим, що в їхньому раціоні переважають салати та інші корисні страви, що робить їх найбільш здоровими серед усіх країн (слідом за ними йдуть Німеччина та Португалія).

Іспанці відрізняються перевагою до ситних страв, часто замовляючи гамбургери, що робить їх лідерами у цьому аспекті, випереджаючи швейцарців та французів.

Англійці та шотландці опинилися в явному лідерстві за кількістю алкогольних замовлень, за якими йдуть французи та голландці.

Ті, хто часто святкує, безумовно, цінують ситний сніданок. Особливо багато замовлень на сніданок роблять англійці та шотландці, за ними йдуть поляки та голландці.

Як їздили фанати під час Євро-2024

Найбільш гостинні уболівальники опинилися з Угорщини, судячи з оцінок пасажирів за останні два тижні. Угорці отримали 4,98 зірки з 5, за ними йдуть хорвати з результатом 4,96 та італійці з оцінкою 4,93.

Дані від Uber також показали, які нації вважають за краще бути активними в нічний час, а які – в ранні години. Найчастішими нічними мандрівниками виявилися португальці, за ними йдуть хорвати. Водночас українці та іспанці вважають за краще розпочинати свій день рано.

Світ у гостях у друзів: попри те, що це був офіційний девіз Чемпіонату світу з футболу 2006 року, він залишається актуальним і після 18 років. За останні два тижні користувачі зі 118 країн замовляли поїздки з Uber до Німеччини.

Подякувати 🎉