Facebook Pixel

ЄБРР виділив «Фармаку» 22 млн євро на купівлю польської фармацевтичної компанії

Європейський банк реконструкції та розвитку виділив 22 млн євро на підтримку стратегічного придбання Групою «Фармак» польської фармацевтичної компанії, а також на фінансування модернізації систем IT.

Про це пише пресслужба ЄБРР

Інвестиції ЄБРР допоможуть «Фармаку» зміцнити позиції лідера фармацевтичного виробництва в Україні та розширити присутність на європейських ринках.

QuoteФредерік Лусенет, глобальний керівник відділу виробництва та послуг ЄБРР, зазначив: «Фармак є вражаючим прикладом динамічної української компанії, яка, незважаючи на дуже складні воєнні умови, зуміла зберегти свою діяльність і зараз стратегічно думає про свій майбутній напрямок. Ми пишаємося тим, що підтримуємо стратегію злиття та поглинання компанії «Фармак», яка збільшить експорт компанії до Польщі та інших європейських ринків і підтримає її довгострокове зростання. Ми маємо велике портфоліо фармацевтичних проєктів у Польщі і хочемо зміцнити зв’язки в галузі між двома країнами».

Крім того, що інвестиції ЄБРР сприяють розширенню та зростанню бізнесу «Фармак», вони також сприяють заробітку працівників компанії в Україні. У рамках співпраці Банк працює з «Фармаком» над впровадженням структурованої програми реінтеграції ветеранів та розширенням доступу до навчання для жінок на вакансії, де традиційно переважають чоловіки.

Маючи понад 2800 співробітників в Україні, «Фармак» стикається з низкою викликів, пов’язаних з війною, включаючи проблеми з наймом нового виробничого персоналу та навчанням нових працівників відповідно до стандартів належної виробничої практики, а також нестачу працівників і вищого керівництва.

ЄБРР з початку повномасштабної війни вклав в Україну понад 4 млрд євро. Окрім підтримки стійкості приватного сектору, стратегічними пріоритетами Банку в країні є енергетична безпека, життєво важлива інфраструктура, продовольча безпека та фінансування торгівлі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉