Ярославський почав будувати новий аеропорт у Дніпрі

Будівництво нового аеропорту в Дніпрі. Фото: adm.dp.gov.ua

Будівництво нового аеропорту в Дніпрі. Фото: adm.dp.gov.ua

Компанія «НС Дніпро» з орбіти групи DCH приватного інвестора Олександра Ярославського розпочала будівництво нового аеровокзального комплексу в міжнародному аеропорту «Дніпро».

«Сталася дійсно історична для області подія — почалося будівництво аеропорту. Він буде сучасним, безпечним і технологічним. Таке завдання поставив президент України Володимир Зеленський», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Комплекс робіт включає будівництво злітно-посадкової смуги (ЗПС) і нового терміналу. Будівництво ЗПС належить до зони відповідальності ДОДА, а термінал зводитиме компанія DCH. Водночас роботи за двома головними напрямками розпочинаються синхронно.

Telegram Logo

Будівництво злітно-посадкової смуги та аеровокзального комплексу проходить у рамках проєкту державно-приватного партнерства і є частиною стратегічної інфраструктури країни.

«Я бачу реальну підтримку держави, вдячний, що сформовано хорошу команду для реалізації цього проєкту. Ми використовуватимемо досвід Харкова, коли можна вводити в експлуатацію окремі готові об'єкти. У такому разі з'являється шанс прискорити запуск експлуатації нового аеропорту», — заявив на пресконференції Володимир Васильченко, CEO міжнародного аеропорту «Харків» і керівник проєктної групи будівництва нового аеропорту в Дніпрі.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Як повідомлялося, нова ЗПС завдовжки 3,2 км та кошторисною вартістю 1 млрд грн буде побудовано коштом державного бюджету.

Проєкт будівництва нової ЗПС у Дніпрі розробляв інститут «Укрдорпроєкт». Новий міжнародний термінал і VIP-термінал у єдиному комплексі будуватиме українська ФПГ DCH.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини