Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дорожче й без Discovery: нещодавно купленій «Волі» змінюють монетизацію

Український провайдер Volia, якого нещодавно придбала компанія «Датагруп», оголосив про зміну абонплати та оптимізацію тарифної лінійки з 1 січня 2021 року.

Volia також збирається відмовитися від каналів групи Discovery. Про це йдеться в повідомленні провайдера.

Зміна тарифів із 1 січня торкнеться абонентів двох послуг (інтернет і телебачення), трьох послуг (інтернет, телебачення та мобільний зв'язок) й абонентів телебачення (м. Київ, Дніпро, Запоріжжя).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Підвищення вартості послуг пов'язане із черговим підвищенням розміру ліцензійних відрахувань українським медіагрупам і правовласникам інших каналів у середньому на 25-30%, починаючи з 1 січня 2021 року, пояснили в провайдера.

З 2021 року також зросте обов'язковий платіж за кожного користувача на адресу організації колективного управління авторськими правами.

Підписуйтесь на нас в Google News!

З 1 січня Volia вимкне канали групи Discovery (Animal Planet, усі Discovery, Eurosport, Setanta, Travel тощо), замінивши їх на Viasat і TV1000.

Додатково можна буде придбати преміумпакети з каналами VIP Premiere, VIP Megahit. Крім того, у рамках актуалізації тарифів абоненти деяких тарифних планів отримають додаткові канали — групу каналів Cine+, Nickelodeon, Bollywood HD, Nick Junior, Lale, Nat Geo Wild, Fox Life, Mezzo тощо.

Контекст. У грудні 2019 року The Page повідомляло, що у Volia змінилися кінцеві бенефіціарні власники.

Коментарі

Всі новини