Facebook Pixel

Водогони від Дніпра на Кривий Ріг, Марганець та Покров готові на 93-99%

Водогони від Дніпра на Кривий Ріг, Марганець та Покров готові на 93-99%

Водогони від Дніпра на Кривий Ріг, Марганець та Покров готові на 93-99%

Водогони на Дніпропетровщині на фінальній стадії готовності. Триває встановлення додаткових облаштувань. Про це повідомляє Мінвідновлення.

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України та Служба відновлення у Дніпропетровській області наразі монтують камери для обслуговування, огляду, регулювання мережі трубопроводу. Також встановлюються запірна арматура та необхідне обладнання. Камера захищатиме водогін від температурних сезонних коливань. Загалом таких камер 96. Роботи на них виконано на 80%.

zobrazhennya-2024-02-23-073113060.png

Вже заклали фундаменти, звели стіни та нанесли гідроізоляцію.

Інші роботи тривають на трьох ділянках водогону:

  • Інгулець – Південне водосховище (Кривий Ріг): Будівельники виконують роботи на насосних станціях, монтаж труби виконано на 93%.
  • Марганець – Нікополь – Покров: Будівельники виконують роботи на насосних станціях, монтаж труби виконано на 98%, паралельно проводять роботи з засипки труби.
  • Запоріжжя – Томаківка – Марганець: Будівельники виконують роботи на насосних станціях, монтаж труби виконано на 99%, проводять роботи з засипки труби.
zobrazhennya-2024-02-23-073213453.png

Над проєктом магістрального водогону почали працювати вже в перші дні після підриву Каховської ГЕС. Проєктувальні організації в максимально стислі терміни знайшли оптимальні і сучасні рішення, а будівельники одразу почали виконання робіт. На кожній із ділянок працюють інженери-консультанти та представники незалежного технагляду. Окремо за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» буде проведений комплексний технічний аудит проєктної документації на будівництво усіх трьох ділянок водогону.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉