Facebook Pixel

Коли Україна зможе виробляти власні антибалістичні ракети: Президент пояснив умови

Власні ракети проти балістики рф: Президент розповів про переговори зі США. Фото: depositphotos

Власні ракети проти балістики рф: Президент розповів про переговори зі США. Фото: depositphotos

Україна має технології та інженерний потенціал для швидкого розгортання виробництва власних антибалістичних ракет, здатних збивати російські цілі. Проте для запуску цього процесу Києву необхідні відповідні ліцензії від США.

Про це Президент України заявив під час спілкування з журналістами.

Ракети проти балістики: чому Україна досі не почала власне виробництво

За словами глави держави, питання створення української протиракети, яка могла б стати аналогом західних систем ППО, впирається виключно у юридичні та політичні дозволи з боку Вашингтона.

Quote«Для цього потрібно тільки одне — ліцензії від Сполучених Штатів Америки. Я проговорював це питання з колишньою адміністрацією, з виробниками цих ракет, особисто з партнерами, щоб мені допомогли, з керівництвом НАТО, говорив також з сьогоднішньою адміністрацією США. Поки що ліцензії ми не отримали», — пояснив Президент.

Промисловий потенціал: Україна готова забезпечити ракетами всю Європу

Президент підкреслив, що за роки повномасштабної війни Україна збудувала потужну оборонну індустрію. Поєднання новітніх технологій та досвіду українських інженерів дозволяє стверджувати, що за наявності ліцензій серійне виробництво можна запустити в найкоротші терміни.

Більше того, амбіції Києва виходять за межі внутрішнього захисту. Президент впевнений, що український ВПК здатний стати ключовим постачальником засобів ППО для всього континенту.

Quote«Я впевнений, що ми могли б виробляти дуже швидко велику кількість ракет, і забезпечили б не тільки Україну, а й всю Європу», — наголосив Президент України.
Подякувати 🎉