Facebook Pixel

Коли випускні та останні дзвінки в школах України 2024

2024 року в Україні останній дзвінок знову звучить на тлі військових дій.

Відповідно до рішення Міністерства освіти і науки України, школам надано можливість самостійно визначати дати канікул залежно від ситуації у їхньому регіоні.

Коли останній дзвоник 2024

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року, в країні було оголошено воєнний стан. Згідно з Законом України Про повну загальну середню освіту, під час воєнного стану тривалість навчального року встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, постановою від 28 липня 2023 року № 782 було визначено, що навчальний рік 2023/2024 триватиме з 1 вересня 2023 року до 28 червня 2024 року.

Існують загальні рекомендації щодо організації освітнього процесу, проте Міністерство освіти зазначає, що дату завершення навчального року можуть визначати на місцях педагогічні ради та керівники шкіл залежно від рівня освітніх втрат.

До 28 червня у навчальних закладах можуть продовжуватись процеси атестації, компенсаторні заняття та інші освітні заходи. Це особливо актуально для тих регіонів, де навчальний процес часто переривався через обстріли. У деяких містах, таких як Харків, пропонується проведення додаткових занять у серпні.

Коли випускний у школах України 2024

Міністерство освіти вже визначило період проведення іспитів. Основна сесія НМТ у 2024 році відбудеться з 14 травня по 25 червня.

Традиційно, учні 11 класів відзначають закінчення школи в останню суботу червня або в першу суботу після завершення національного місяця тестування (НМТ), тобто в період приблизно з 25 по 30 червня.

Випускні заходи для учнів 9 класів зазвичай відбуваються раніше — у середині червня приблизно з 10 по 21 число. Однак дати можуть відрізнятися залежно від кожного навчального закладу, тому навіть у межах одного міста можуть бути розбіжності у розкладі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉