Facebook Pixel

Військовим планують підвищити грошове забезпечення до 200 тис. грн

Військовим-фронтовикам планують підвищити грошове забезпечення до 200 тисяч гривень. Однак правовий аспект щодо цього розглянуть після затвердження законопроєкту про посилення мобілізації.

Про це повідомив нардеп від «Слуги народу», член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрій Здебський, пише LIGA.net.

Комітет подав законопроєкт для мотивації військових, які перебувають на нулі, до парламенту. Проте наразі його не розглядають, адже на порядку денному – документ щодо посилення мобілізації в Україні.

Раніше заступник голови комітету з питань нацбезпеки Юрій Мисягін повідомив у ЗМІ, що президент України Володимир Зеленський говорив про підвищення зарплатні тим військовим, хто на нулі вже понад два роки. Однак остаточного рішення ще не було.

Варто зауважити, що парламентська більшість підтримує цю ідею, але питання, де взяти ці гроші, залишається відкритим.

Quote«Зараз триває робота робочих груп в Міністерстві фінансів. Джерела фінансування щодо всіх цих видатків будуть розглянуті міністерством. Чекаємо на їхні пропозиції», – наголосив виданню очільник комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉