Facebook Pixel

Вихідні на Трійцю та День Конституції: у червні українці відпочиватимуть 10 днів

Вихідні в червні 2021 року. Фото: pixabay

Вихідні в червні 2021 року. Фото: pixabay

Червень 2021 року подарує українцям два додаткові вихідні, адже на 20 червня припадає Трійця, а 28 червня в Україні святкують День Конституції. Загалом у червні українцям доведеться працювати 20 днів, а відпочивати — 10.

Зокрема, українці матимуть довгі вихідні з 19 до 21 червня та з 26 до 28 червня. Вихідний на Трійцю перенесли на понеділок, 21 червня, адже 20 червня — це неділя. А 28 червня припадає на понеділок, тому це також буде вихідний день.

Вихідні в червні 2021 року. Фото: The Page

Вихідні в червні 2021 року. Фото: The Page

Як працюватиме пошта на Трійцю та День Конституції

Поки що ані «Укрпошта», ані «Нова пошта» не повідомили графік роботи на Трійцю та День Конституції.

Telegram Logo

Минулого року «Нова пошта» працювала у вихідні на День Конституції за звичайним графіком. За таким самим графіком пошта працювала й на Трійцю.

Водночас «Укрпошта» у 2020 році в день, на який припадала Трійця, залишила відчиненими лише чергові відділення, тому можна очікувати, що й у 2021 році ситуація буде аналогічною.

Як працюватимуть банки на Трійцю та День Конституції

У 2020 році Нацбанк встановив для банків вихідні дні відповідно до державних свят. Тому, ймовірно, що у 2021 році на Трійцю та День Конституції, тобто 20 та 28 червня, банки не працюватимуть.

Куди поїхати на довгі вихідні в червні 2021

У червні 2021 року для українців все ще буде закрита Європа, але в МЗС вже оновили список країн, куди можна полетіти з України. Можна взяти чотири дні відпустки (з 22-го по 25-е червня) та полетіти на 10 днів на море.

На території України ситуація із захворюваністю на коронавірус стабілізується, усі області вже вийшли з червоної зони карантину, тому можна планувати коротку поїздку на довгі вихідні на Трійцю або на День Конституції.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини