Facebook Pixel

Вігго Мортенсен готовий повернутися до ролі Арагорна у новому «Володарі кілець»

Вігго Мортенсен готовий повернутися до ролі Арагорна у новому «Володарі кілець»

Вігго Мортенсен готовий повернутися до ролі Арагорна у новому «Володарі кілець»

Вігго Мортенсен хотів би знову взятися за меч Арагорна у фільмі «Володар кілець: Полювання на Голлума». Залишивши Середзем'я багато років тому, актор тримався подалі від франшиз та високобюджетних блокбастерів, але заради улюбленого персонажа готовий знову на це підписатися. Про це він заявив в інтерв'ю журналу GQ.

Quote«Мені подобається цей персонаж. Я багато чого навчився, граючи Арагорна. Я би зробив це знову», — сказав Вігго Мортенсен.

Актор додав, що перешкодою для повернення може стати його вік. Акторові зараз 65 років. Він також повідомив, що нічого не знає про новий фільм, адже з ним поки що ніхто не зв'язувався.

На початку травня стало відомо, що Warner Bros. планує зняти одразу два нових фільми з культової франшизи. Перший називатиметься «Володар кілець: Полювання на Голлума». Його сюжет поки що не розкривається, але це буде історія про Голлума. Режисером картини стане Енді Сьоркіс, який також виконає головну роль. Постановник оригінальної трилогії Пітер Джексон цього разу виступить як продюсер. Прем'єра попередньо запланована на 2026 рік.

Вігго Мортенсен став світовою зіркою саме після ролі Арагорна, яку він виконував з 2001 по 2003 роки у «Володарі кілець». У екранізаціях повісті Дж. Р. Р. Толкіна «Хоббіт, або Туди і назад» він не брав участі. Після франшизи актор переключився на малобюджетні фільми та вестерни. Останні актор називає своїм улюбленим жанром.

Нагадаємо, що Вігго Мортенсен у червні приїде в Україну на кінофестиваль Миколайчук OPEN.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉