Facebook Pixel

Вибух на російській шахті: понад 50 загиблих, встановлено ймовірну причину НП

Вибух на шахті в Кузбасі: за фактом загибелі 52 шахтарів затримано трьох підозрюваних. Фото: сайт шахти

Вибух на шахті в Кузбасі: за фактом загибелі 52 шахтарів затримано трьох підозрюваних. Фото: сайт шахти

Унаслідок вибуху на шахті «Листвяжна», що в Кемеровській області (Росія), загинули понад 50 осіб. Правоохоронці затримали директора підприємства, його першого заступника та керівника ділянки, на якій стався інцидент. Спеціальна комісія попередньо встановила причину надзвичайної події, пише «Інтерфакс».

Губернатор Кемеровської області Сергій Цивільов повідомив про 52 загиблі особи, з них 46 гірників і 6 рятувальників. Усі вони задихнулися чадним газом. У лікарнях наразі перебувають 38 шахтарів і 11 працівників рятувальних служб.

За попередніми даними, найімовірнішою причиною аварії на шахті став вибух метаноповітряної суміші.

Telegram Logo

На шахті продовжують роботу 3 підрозділи Воєнізованої гірничорятувальної частини. У наступні дні вони займатимуться інертизацією виробок і ліквідацією наслідків пожежі.

За фактом загибелі шахтарів слідчі органи затримали директора шахти, його заступника та начальника ділянки.

«Під час слідчих дій встановлено, що затримані допустили порушення вимог промислової безпеки небезпечних виробничих об'єктів. У результаті сталося газодинамічне явище, почалося задимлення вентиляційного штреку ділянки №4, унаслідок чого робітники, які перебували у виробці, задихнулися», — зазначається в повідомленні Слідчого комітету.

Розслідування НП триває.

Коментарі

Всі новини