В Європі більше не можна купити ментолові сигарети

Закон про заборону ароматизованих сигарет був прийнятий ще 2016 року

Закон про заборону ароматизованих сигарет був прийнятий ще 2016 року

З 20 травня в країнах Євросоюзу та Великобританії набула чинності заборона на продаж сигарет з характерним смаком (ароматизованих), більшість з яких на ринку – ментолові. Крім сигарет з різними смаками, з полиць магазинів зникнуть фільтри, папір і капсули, що містять ароматизатори, повідомила ВВС.

Закон про заборону ароматизованих сигарет було ухвалено ще 2016 року, але набув чинності він тільки зараз.

Заборону введено тому, що ароматизовані сигарети є привабливішими для споживачів через смак, до того ж створюється враження, що вони менш шкідливі, ніж звичайні. Але дослідження не підтверджують цього. Ба більше, курці часто вдихають такий дим глибше, довше затримують його в легенях і наражають себе на ще більшу небезпеку.

Telegram Logo

Ментол вперше почали додавати до сигаретних фільтрів у 1920-ті роки. Виробники стверджували, що такі сигарети є безпечнішими для здоров'я курців, а рекламу своєї продукції будували навколо картинок природи, прохолодної весни та води.

Найбільші виробники тютюнових виробів Philip Morris, British American Tobacco і Japan Tobacco намагалися оскаржити цей закон, але програли в суді.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контент. Якщо людина палить звичайні сигарети, то шанси отримати онкологічне захворювання чи захворювання серцево-судинної системи є максимальними. Вважається, що під час куріння електронних сигарет ризиків для здоров'я набагато менше.

Депутати хочуть заборонити продаж сигарет українцям, яким не виповнився 21 рік. Також у законопроєкті прописана заборона на продаж ароматизованих сигарет.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини