В «Укрзалізниці» пояснили графік роботи в Києві на час карантину

Оператор залізниць країни «Укрзалізниця» залишить чинний розклад у Києві без змін і жодних обмежень щодо висадки й посадки пасажирів не розглядає.

Пресслужба компанії уточнила, що зміни можуть бути внесено, якщо з'явиться відповідне рішення Державної або регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що це стосується поїздів далекого сполучення та міських електричок, які мають сполучення з Києвом.

Telegram Logo

Також «Укрзалізниця» посилює карантинні заходи. Санітарне оброблення вагонів проводиться в кожному пункті формування та після кожного рейсу. Комплекс робіт містить: сухе й вологе прибирання, дезінфекцію внутрішніх приміщень вагонів і оброблення ручок, поручнів, сидінь, раковин тощо.

У компанії нагадали, що обмеження в транспортній сфері можуть бути введені винятково рішенням державної або регіональної комісії в кожному регіоні. Автоматичне рішення за фактом потрапляння регіону до «червоної» карантинної зони за рішенням МОЗ є неприйнятним.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У Києві посилюють карантинні обмеження з 5 квітня щонайменше до 16 квітня. Столиця закриває всі школи та дитячі садочки. Увесь громадський транспорт, включно з метро, працюватиме за спеціальними перепустками для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини