Facebook Pixel

В «Дії» можна розрахувати майбутню пенсію: як це зробити

Громадяни, які хочуть знати, скільки вони будуть отримувати після виходу на пенсію, можуть скористатись особистим кабінетом в «Дії» та вирахувати розмір виплат, які їм призначать. Сервіс дозволяє з'ясувати, скільки людина заробляла та розмір пенсії, який вона буде отримувати.

Про те, як дізнатись розмір своїх пенсійних виплат, розповіли на порталі державних послуг «Дія».

Переглянути інформацію про свою майбутню пенсію можна через вебверсію «Дії», а в мобільному додатку така функція недоступна. Для цього особі потрібно:

  • увійти в особистий кабінет та перейти до розділу «Послуги»;
  • вибрати категорію «Пенсії, пільги та допомога» і знайти потрібний вам варіант серед таких опцій, як «Довідка про доходи пенсіонера», «Призначення пенсії», «Перерахунок пенсії», «Довідка ОК-5», «Довідка ОК-7» тощо;
  • «Довідка ОК-5» надає дані про розміри зарплати, що враховуються для розрахунку пенсії, інформацію про страховий стаж та внески;
  • «Довідка ОК-7» містить інформацію про заробітну плату, з якої було сплачено ЄСВ, а також про страховий стаж з 2011 року, що допоможе визначити страховий стаж для обчислення сум лікарняних, розрахунку допомоги при безробітті та інше.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉