Facebook Pixel

Уряд обмежив рекламу азартних ігор із використанням символіки ЗСУ

Уряд України ухвалив рішення про боротьбу з негативними ефектами онлайн-азартних ігор, запровадивши обмеження на рекламу, що містить символіку військових, а також запровадивши нові правила. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Це рішення Кабміну діятиме до ухвалення закону про боротьбу з ігровою залежністю, який наразі перебуває на розгляді у Верховній Раді.

Постанова уряду передбачає обмеження реклами азартних ігор із використанням електронних комунікацій, символіки Збройних сил України чи інших військових формувань.

Уряд також заявив, що забороняє організаторам азартних ігор в інтернеті реєструвати кілька облікових записів для одного гравця.

Кабмін встановив обов'язкові перерви в азартних іграх кожного гравця. Тепер організатори ігор зобов'язані запитувати кожного гравця:

  • ліміт коштів, які він бажає витрачати на азартну гру протягом певного часу (доби, тижня, місяця), та встановити йому цей ліміт із можливістю змінювати його не частіше одного разу на місяць;
  • максимальний час безперервної участі гравця в азартній грі протягом доби й протягом тижня та встановити обраний час участі у грі.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉