Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укрзалізниця» зібралася докупити локомотиви General Electric

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

«Укрзалізниця» веде переговори з Експортно-імпортним банком США про фінансування закупівлі другої партії локомотивів General Electric. Про це повідомив голова підприємства Євген Кравцов в інтерв'ю УНІАН.

Він сказав, що це станеться або в кінці 2019 року, або на початку 2020-го.

Quote«У них завантажено виробництво, нам потрібно підлаштуватися під їхній графік. Зараз обговорюємо поставку від 20 до 40 локомотивів. Але, швидше за все, 40», — заявив Кравцов.

Він також сказав, що постачання українських локомотивів «Укрзалізниця» не розглядає, тому що їх просто немає.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Кравцов додав, що за умов співпраці з іноземними компаніями підприємство розраховує на локалізацію виробництва в Україні. Це надасть Україні нові технології та робочі місця.

Контекст

  • У лютому 2018 року General Electric підписала рамкову угоду з «Укрзалізницею» на $1 млрд. Корпорація повинна була поставити підприємству 225 нових локомотивів і модернізацію 75 старих.
  • Останні п'ять локомотивів General Electric з 30 «Укрзалізниця» отримала у лютому 2019-го. Вартість одного — близько $5 млн з урахуванням ПДВ.
  • Наприкінці минулого місяця міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що Експортно-імпортний банк надасть «Укрзалізниці» кошти для покупки ще 40 локомотивів.

Коментарі

Всі новини