Facebook Pixel

Які компанії стали топовими роботодавцями 2024 року

Які компанії стали топовими роботодавцями 2024 року

Які компанії стали топовими роботодавцями 2024 року

Опендатабот сформував рейтинг найбільших роботодавців України 2024 року. До переліку потрапили компанії, які мають найбільшу кількість співробітників за даними фінансової звітності Держстату.

Найбільшим роботодавцем України стала «Укрзалізниця» — в компанії працює 187 620 співробітників. На другому місці із 44 тисячами робітників опинився «АТБ-МАРКЕТ». Третю сходинку обіймає «Укрпошта», де працює 34,7 тис. співробітників.

Варто зазначити, що 9 компаній з рейтингу скоротили кількість своїх співробітників у 2023 році. Так, протягом минулого року «Укрпошта» звільнила 35% своїх працівників. До трійки компаній, які помітно скоротили свій штат торік, також потрапили «Сільпо» (-18.1%) та «Енергоатом» (-12.5%).

Як змінювався штат компаній з рейтингу 2022-2023

Як змінювався штат компаній з рейтингу 2022-2023


В «Укрпошті» зазначили, що компанія не проводила масового скорочення персоналу, водночас працює над впровадженням масштабних ініціатив щодо диджиталізації процесів та автоматизації ручних операцій.

Quote«Динаміка персоналу компанії за останні роки відображає кілька складних процесів, включаючи міграційні тенденції, пов’язані з повномасштабною війною, зміни в попиті на окремі види послуг, які надає компанія, реорганізацію бізнес-процесів, цифровізацію та автоматизацію, які спрямовані на підвищення ефективності та зменшення ручної праці», — коментують представники «Укрпошти».

Більшість топових роботодавців України зареєстровані в Києві — 6 компаній. Ще 3 компанії зареєстровані на Дніпропетровщині та одна — у Запорізькій області.

Варто зазначити, що 9 компаній з рейтингу потрапили до цьогорічного Індексу Опендатабота як найбільші за обігом бізнеси з бездоганною діловою репутацією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉