IT

Український стартап Respeecher навчився клонувати голоси. Його використовували в «Мандалорці»

Respeecher в титрах «Мандалорця» Скріншот: Sofi Shvets

Respeecher в титрах «Мандалорця» Скріншот: Sofi Shvets

Український стартап Respeecher розробляє технологію, яка зможе скопіювати звучання голосу будь-якої людини. Так, видання Ain.ua пише, що компанія брала участь у роботі над останньою серією серіалу від Disney «Мандалорець» і її вказали в титрах до останньої cерії другого сезону.

Водночас СЕО та співзасновник Respeecher Олександр Сердюк відмовився коментувати цю інформацію, заявляючи, що згідно з контрактом компанія не може обговорювати цю співпрацю.

Але видання вказує, що Respeecher клонувала голос для останньої серії серіалу. Журналісти передбачають, що йдеться про голос юного Люка Скайуокера, роль якого виконав актор Марк Хемілл. Це підтверджує також видання FX Guide.

Telegram Logo

Останнє також пише, що раніше компанія також працювала над клонуванням голосу футболіста і тренера NFL із США Вінса Ломбарді для рекламного ролика команди. Для цього були проаналізовані аудіозаписи, його мовні патерни, тембр голосу, після чого їх скомбінували із записами спікера зі схожим акцентом і модуляціями голосу.


Раніше The Page писало, що Respeecher дає можливість заговорити чужим голосом. Програмі потрібні дві аудіодоріжки: одна із записом вашого голосу, інша — з голосом знаменитості. Як тільки Respeecher проаналізує обидві, він зможе перетворити голос знаменитості на ваш або навпаки, незалежно від зачитаного тексту.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини