Facebook Pixel

Українські аграрії у новому застосунку можуть перевірити, чи забруднена земля

Стабільні підходи великого відповідального бізнесу до всіх аспектів своєї діяльності сприяють зміцненню громад, запроваджуючи передові практики у різних сферах суспільного життя, як було озвучено на X Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку. Форум, організований Всеукраїнським молодіжним рухом Let's do it Ukraine на початку червня 2024 року, був присвячений постійній взаємодії громад, бізнесу, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, а також участі молоді у відновленні України.

Учасники заходу були проінформовані про нову ініціативу міжнародної науково-дослідної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Ця ініціатива включає перевірку ґрунтів у постраждалих регіонах на наявність токсичних металів, що утворюються внаслідок бомбових, ракетних чи артилерійських вибухів. Також було висвітлено зусилля компанії з підтримки фермерів та участь у гуманітарних та благодійних проєктах, спрямованих на допомогу українцям, які постраждали під час повномасштабної війни.

За даними уряду, до 25% української землі зазнали впливу війни. Це може стати серйозною загрозою для сільського господарства країни в майбутньому, а також негативно вплинути на продовольчу безпеку як регіону, так і всього світу.

Quote«Працюючи з фермерами пліч-о-пліч, Corteva робить максимум можливого, щоб забезпечити їх доступ до сучасних інновацій та передової генетики. Втім, як науково-дослідницька компанія ми прекрасно розуміємо важливість сталого підходу до ведення сільського господарства, що також включає в себе відповідальне ставлення до ґрунтів. Військові дії потенційно можуть призвести до забруднення землі канцерогенними залишками на небезпечному рівні, тому важливо оцінити стан та придатність полів для землеробства. І тому компанія започаткувала ініціативу, яка дозволить фермерам із постраждалих від повномасштабної війни регіонів дізнатися про стан своїх полів та отримати рекомендації про заходи, які можна провести для покращення стану ґрунтів», – сказала під час Форуму Наталія Гузенко, консультантка з корпоративних комунікацій Corteva в Україні. Фермери, які бажають взяти участь, можуть замовити аналіз ґрунту через мобільний додаток Soil Test, доступний на App Store та Google Play, де міститься вся необхідна інформація стосовно відбору та передачі зразків ґрунту на аналіз.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉