Facebook Pixel

12-річна українка пробігла п'ять кілометрів Бостонського марафону на протезах

12-річна українка пробігла п'ять кілометрів Бостонського марафону на протезах

12-річна українка пробігла п'ять кілометрів Бостонського марафону на протезах

12-річна українка Яна Степаненко взяла участь у Бостонському марафоні. Два роки тому вона втратила обидві ноги внаслідок ракетного удару, завданого російськими збройними силами по вокзалу в Краматорську.

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що українська учасниця успішно завершила п'ятикілометрову дистанцію в Бостонському марафоні.

Щороку один із найдавніших і найшанованіших марафонів у світі приваблює півмільйона глядачів. Цього вікенду він залучив Яну Степаненко, мужню посланницю Центру UNBROKEN.

Quote«Немає нічого неможливого! Незламна Яна Степаненко пробігла свій перший Бостонський марафон. Це 5 кілометрів, якими Яна вкотре довела, що ніколи не можна здаватися. Наша гордість! Дякуємо!» – написав Садовий.

Дывчина була запрошена до участі в Бостонському марафоні американським фондом One World Strong Foundation, який надає допомогу ветеранам та цивільним особам, які постраждали внаслідок терактів та військових конфліктів.

Яна вирушила до Бостона з благодійною місією — зібрати кошти на спортивний протез для захисника Олександра Рясного, пацієнта центру «Незламні» (Unbroken), який втратив кінцівку під час військових дій.

Нагадаємо, у квітні 2022 року Наталя Степаненко з двійнятами Яною та Ярославом потрапили під ракетний обстріл вокзалу Краматорська.

Мати втратила одну ногу, а її дочка — обох. У Львові протягом кількох місяців їх лікували та готували до встановлення протезів. Потім сім'я переїхала до США. Рік вони провели у місті Сан-Дієго, де мати та дочка пройшли реабілітацію та отримали протези у місцевій клініці. Завдяки цьому дівчинка знову змогла ходити, хоч і на протезах. Пізніше мати з дочкою повернулися до Львова, щоб продовжити реабілітацію у Національному центрі «Незламні».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉