Facebook Pixel

Україна відновлює ПЛР-тестування і самоізоляцію для відвідувачів країни

Україна з 5 серпня поверне ПЛР-тестування для в'їжджають українців і іноземців, які не пройшли вакцинацію і зобов'яже проходити самоізоляцію які прибули з Індії та РФ.

Відповідні зміни до постанови «Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19», передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Громадяни України мають можливість повернуться в країну безперешкодно, якщо виїхали за кордон до 4 серпня 2021 року. Надалі українці зможуть безперешкодно перетинати кордон за наявності хоча б однієї дози щеплення від COVID-19.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

При цьому іноземці при перетині кордону повинні мати повний курс вакцинації або негативний результат тесту, зробленого за 72 години до в'їзду, і страховий поліс.

Якщо громадянин іншої держави не пройшов повний курс вакцинації, то при перетині кордону йому буде запропоновано встановити додаток «Вдома», яке почне контролювати самоізоляцію через 72 години. За умови якщо за цей час людина не отримає негативний результат ПЛР або експрес-тест на території України. Це ж стосується і громадян України не щеплених хоча б однієї дозою щеплення. У разі позитивного результату людина відправляється на самоізоляцію або лікування.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Для прибулих з РФ і Індії, а також тих, хто перебував на їх території протягом семи днів за останні 14 днів, можливості достроково припинити самоізоляцію не буде. Такі люди будуть зобов'язані пройти 14-денну самоізоляцію або обсервацію.

Якщо особа не відмовиться від активації програми «Вдома», йому відмовлять в перетині кордону.

Коментарі

Всі новини