Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

КБ «Південне» поставить 10 двигунів для ракети-носія Vega

Фото: yuzhnoye.com

Фото: yuzhnoye.com

Конструкторське бюро «Південне» і виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова поставлять італійська AVIO SpA 10 двигунів для ракети-носія Vega на загальну суму майже 6 млн євро.

Італійська сторона підтвердила готовність до розширення співпраці 28 квітня цього року, повідомляє прес-служба КБ «Південне».

«Діючий контракт містить опцію, яка передбачає виготовлення додаткових 10 установок. Дякую українським дипломатам, які тримали справу під контролем, неодноразово контактували як з керівництвом компанії, так і з представниками Італійського космічного агентства, що призвело до позитивного результату», — говорить головний економіст ДП «ВО «Південний машинобудівний завод» Дмитро Никон.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

КБ нагадує, що чинний контракт на поставку 11 блоків маршового двигуна (БМД) розрахований до 2023 року. Сім блоків уже поставлена ним, один буде відвантажено замовнику найближчим часом, ще три знаходяться в процесі виробництва.

Довідка. Ракета-носій легкого класу Vega це спільний проект Європейського космічного агентства й Італійського космічного агентства. ДП «КБ «Південне» і ДП «ВО «Південний машинобудівний завод» співпрацюють з італійською компанією AVIO SpA за програмою Vega з 2004 року. Всього за роки співпраці було компанії AVIO SpA було поставлено більше 20 блоків маршового двигуна.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Особливістю БМД є можливість багаторазового запуску під час польоту (до 5 включень), завдяки чому забезпечується розведення супутників на різні орбіти.

Посольство України в Італії сприяє співпраці між Україною і Італією в космічній галузі. Італія є однією з країн-засновниць Європейського космічного агентства і входить в число трьох основних контрибуторів разом з Німеччиною і Францією.

Коментарі

Всі новини